Skocz do zawartości

Czy taki zestaw jest dobry na sam początek ?


olek_pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie dysponujesz kasą na inny sprzęt to od biedy możesz to na początek kupić. W/g mnie kołowrotek zbyt duży, i tak będziesz musiał dokupić żyłki, te 100m w zestawie wystarczy na 1/3 szpuli. Generalnie odradzam zakupy takich zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż szału nie ma ale skoro nie masz więcej funduszy na lepszy sprzęt to ten na start nie jest taki zły ale ja tak samo odradzam jak wind kupowania takich zestawów bo to zestaw jarmarkowy jest dla mnie czyli jedno razowy i nie wytrzymały ale jeśli go trochę zmodernizujesz to mnożę coś z tego będzie a nie możesz sobie na razie kupić dobrą wędkę potem kołowrotek a reszta to już groszowe sprawy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz łowić na stawie metodą spławikową to nie lepiej gdybyś bata kupił? Bat+akcesoria niewiele Ciebie wyniosą, ale w tym to może lepiej już @wind się wypowie, bo ja w nim nie jestem mocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@woldi mądrze gada, przy takim budżecie i łowisku proponuję bata 5-6m. Poszukaj czegoś od Mikado, np. Gryphon czy Fish Hunter, ewentualnie coś od Yorka. Za kilka pln-ów kupisz gotowe zestawy, pamiętaj tylko, żeby nie była za ciężkie, powiedzmy do 2g. Dwie podpórki i ... na ryby :D .

Przy okazji połączyłem tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabardzo obcykany w tych sprawach nie jestem poniewaz dopiero zaczynam przygode z wedkarstwem wiec znalazlem taka wedke WĘDKA TYPU BAT FISH HUNTER POLE 600 MIKADO GRATISY (2569607020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co o niej powiecie ? tak jak wind pisal bat od mikago i taki kolowrotek http://allegro.pl/kolowrotek-combat-2003-fd-mikado-gratisy-nowy-i2569606667.html

Edytowane przez olek_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...