Jump to content

Jaki kołowrotek?

Pan_Endi
 Share

Recommended Posts

37 minut temu, ryukon1975 napisał:

Z tych trzech które wymieniłeś niewątpliwie Okuma. Dużo pozytywów na jej temat na portalach. Ogólnie jako firma produkująca kołowrotki ma ogromną przewagę nad dwoma pozostałymi które wymieniłeś.

Wiem, wybrał bym go, ale mam jeden problem, jak na razie brak środków, trochę mi brakuje (zrobiłem spore zakupy wędkarskie 750 zł)najszybciej kupił bym  w go na przełomie grudnia i stycznia ( po obliczeniu od października ile będzie mi zostawać pieniędzy  po praktykach i oczywiście większym zastrzyku gotówki jaką jest ,,kolęda" )

Edited by Pan_Endi

Więc szukaj coś tańszego. Jest sporo dobrych kołowrotków w cenie tak 200-300 zł. Tym bardziej że szukasz kołowrotka bez wolnego biegu to ułatwia sprawę. Otwórz się na firmy produkujące sprzęt typowo pod karpie jest ich sporo.

Edited by ryukon1975

2 godziny temu, ryukon1975 napisał:

Więc szukaj coś tańszego. Jest sporo dobrych kołowrotków w cenie tak 200-300 zł. Tym bardziej że szukasz kołowrotka bez wolnego biegu to ułatwia sprawę. Otwórz się na firmy produkujące sprzęt typowo pod karpie jest ich sporo.

Myślę też nad Big Pitami  z Yorku najtańszy w ich ofercie jest za o koło 200 zł

Decyzja należy do Ciebie. Wszystko zależy od tego czy potrzebujesz ten kołowrotek na już czy masz czym łowić a sam zakup to taki kaprysik. :) Jeśli kołowrotek potrzebujesz już to się nie zastanawiaj tylko kup taki jaki aktualnie możesz. Czasem taki tańszy i gorszy niby zakup potrafi naprawdę mile zaskoczyć.

Edited by ryukon1975

Moim zdaniem Okuma. Wiele słyszę o niej dobrego i od dawna zastanawiam się nad kupnem. Świetna jakość jak na tą firmę przystało. Jaxon to takie wędkarskie xiaomi. Znajdziesz coś za 50 zł i za 200. Zależy od budżetu