Skocz do zawartości

Jaki kołowrotek?


Pan_Endi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, ryukon1975 napisał:

Z tych trzech które wymieniłeś niewątpliwie Okuma. Dużo pozytywów na jej temat na portalach. Ogólnie jako firma produkująca kołowrotki ma ogromną przewagę nad dwoma pozostałymi które wymieniłeś.

Wiem, wybrał bym go, ale mam jeden problem, jak na razie brak środków, trochę mi brakuje (zrobiłem spore zakupy wędkarskie 750 zł)najszybciej kupił bym  w go na przełomie grudnia i stycznia ( po obliczeniu od października ile będzie mi zostawać pieniędzy  po praktykach i oczywiście większym zastrzyku gotówki jaką jest ,,kolęda" )

Edytowane przez Pan_Endi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc szukaj coś tańszego. Jest sporo dobrych kołowrotków w cenie tak 200-300 zł. Tym bardziej że szukasz kołowrotka bez wolnego biegu to ułatwia sprawę. Otwórz się na firmy produkujące sprzęt typowo pod karpie jest ich sporo.

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryukon1975 napisał:

Więc szukaj coś tańszego. Jest sporo dobrych kołowrotków w cenie tak 200-300 zł. Tym bardziej że szukasz kołowrotka bez wolnego biegu to ułatwia sprawę. Otwórz się na firmy produkujące sprzęt typowo pod karpie jest ich sporo.

Myślę też nad Big Pitami  z Yorku najtańszy w ich ofercie jest za o koło 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja należy do Ciebie. Wszystko zależy od tego czy potrzebujesz ten kołowrotek na już czy masz czym łowić a sam zakup to taki kaprysik. :) Jeśli kołowrotek potrzebujesz już to się nie zastanawiaj tylko kup taki jaki aktualnie możesz. Czasem taki tańszy i gorszy niby zakup potrafi naprawdę mile zaskoczyć.

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Okuma. Wiele słyszę o niej dobrego i od dawna zastanawiam się nad kupnem. Świetna jakość jak na tą firmę przystało. Jaxon to takie wędkarskie xiaomi. Znajdziesz coś za 50 zł i za 200. Zależy od budżetu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...