Jump to content

spining

Recommended Posts

Godzinę temu, młody rybak napisał:

Witam mam dwa  pytanka jaki kołowrotek z przednim hamulcem do 100- 150 zł polecacie ?? I jaki kij do 100 -150 zł myślałem nad  Mikado Bixlite Fast Spin 240 5 - 25g lub  Mikado FISH HUNTER LIGHT SPIN 240 10-35 g jakieś inne propozycje macie?

Pozdrawiam

Polecam kołowrotek Robinson Yoshida 308. Mam wersję 208 i w tej cenie to świetny wybór. 8 łożysk,  Hamulec Power Drag i 5 lat gwarancji.

Robinson Yoshida

Jeśli chodzi o kij to po wybranych przez Ciebie parametrach wnioskuję, że szukasz kija pod szczupaka. Jeśli masz możliwość zobacz sobie Robinson Maverick Pike Spin 240 cm 8-28g

Maverick Pike

W dniu 14.09.2020 o 18:14, wędkarstwo z pasją napisał:

Polecam kołowrotek Robinson Yoshida 308. Mam wersję 208 i w tej cenie to świetny wybór. 8 łożysk,  Hamulec Power Drag i 5 lat gwarancji.

Robinson Yoshida

Jeśli chodzi o kij to po wybranych przez Ciebie parametrach wnioskuję, że szukasz kija pod szczupaka. Jeśli masz możliwość zobacz sobie Robinson Maverick Pike Spin 240 cm 8-28g

Maverick Pike

sprzęcik zamówiony !! Kupiłem to co poleciłeś jeszcze raz dzięki za rade!!!

• 2 weeks later...

Akurat 150 nie mam żadnego. Mam 155 Cormoran nr katalogowy 65-09350 , przez rok było spoko, po roku urywają się po kolei uchwyty suwaków ale zakładam w tych miejscach duże agrafki i jest ok. Drugi od tego sezonu mam 145 cm Robinso Camo Secure. Jak na razie nic złego się nie dzieje.Wziąłem go ze względu na to, że można podbierak mokry przymocować w bocznej kieszeni. Nie zamykam go w pokrowcu więc mi cały czas schnie. 

Edited by wind
edycja linku

2 godziny temu, wędkarstwo z pasją napisał:

Akurat 150 nie mam żadnego. Mam 155 Cormoran nr katalogowy 65-09350 , przez rok było spoko, po roku urywają się po kolei uchwyty suwaków ale zakładam w tych miejscach duże agrafki i jest ok. Drugi od tego sezonu mam 145 cm Robinso Camo Secure. Jak na razie nic złego się nie dzieje.Wziąłem go ze względu na to, że można podbierak mokry przymocować w bocznej kieszeni. Nie zamykam go w pokrowcu więc mi cały czas schnie. 

ok jeszcze poszukam i poczytam na temat innych pokrowców i coś zamówię .Dzięki bardzo za odpowiedź