Skocz do zawartości

Zestaw spinningowy do 250 zł


Dziok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu łowię na method feeder, lecz chcę zaopatrzyć się również w spinning. Głównie okonie, lecz żeby jakiegoś szczupłego lub inny przyłów wytrzymał. Połów głównie z brzegu, najlepiej długość transportowa do 140, cw szczerze mówiąc nie wiem jakie, zamówiłem sporo małych gum po 5-10cm, więc gramatury nie będą duże, lecz chciałbym móc rzucić czasem czymś większym (do 20g?). Szukam wędziska i kołowrotka, najlepiej gdybym zmieścił się w budżecie do 200-250 zł. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grey stream'a,  to jest on zupełnie innej jakości w stosunku do innych wędek tej firmy. Zbiera wiele pozytywnych opinii. Oczywiście jak na swoją cenę. Ale masz rację, warto poszukać też czegoś innego w tej gramaturze aby mieć do wyboru. Z  kołowrotkiem nie pomogę, bo go zwyczajnie nie używałem. 

Edytowane przez m4ko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co znalazłem to interesujące parametrami były:
Areks warrior 2,4 z 2 szczytówkami 5-20 i 10-30g
Okuma Black Rock 2,75 5-25g
Dragon Millenium Power Jig 2,70 5-25
Dragon Express Spinn 2,70 5-25
Mikado Sensual ultra light spin 2,60 3-18
Mikado Bixlite light spin 2,60 3-14
Mistrall Lamberta jig
DAM cultus spin 2,40 3-16
Daiwa ninja x light jiggerspin 2,40 4-18
Daiwa crossfire spin 2,10 5-25
Daiwa weepfire jiggerspin 2,70 5-25
Shimano Vengeance CX spinning 2,10 3-21
FLAGMAN BLACKFIRE 702ML 2,13m 5-20g

Edytowane przez Dziok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie odpowiada Ci JAXON, bo czytasz i słuchasz oklepanych, niczym nie uzasadnionych opinii, to z własnego doświadczenia polecam wędzisko KONGER Troker Spin 240cm/5-20g,  kołowrotek KONGER Ultris Aqua 830, plecionkę KONGER Streeto 0,10mm. Zestaw akurat w Twoim budżecie, a jakością dorównuje znacznie droższym produktom. Ponadto firma ma dobry serwis. Jak rozumiem z Twojego wpisu, nie będziesz sprzętem katował po 10 godzin dziennie, nie masz również zapędów do łowienia super okazów, więc będzie w sam raz dla Twoich potrzeb, co nie oznacza, że tym zestawem nie wyjmiesz - jeśli się trafi - metrowego szczupaka. Jest mocny i w pełni zaspokoi wymagania amatorskiego spinningowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...