Jump to content

Zestaw spinningowy do 250 zł

Recommended Posts

Witam, od jakiegoś czasu łowię na method feeder, lecz chcę zaopatrzyć się również w spinning. Głównie okonie, lecz żeby jakiegoś szczupłego lub inny przyłów wytrzymał. Połów głównie z brzegu, najlepiej długość transportowa do 140, cw szczerze mówiąc nie wiem jakie, zamówiłem sporo małych gum po 5-10cm, więc gramatury nie będą duże, lecz chciałbym móc rzucić czasem czymś większym (do 20g?). Szukam wędziska i kołowrotka, najlepiej gdybym zmieścił się w budżecie do 200-250 zł. Pozdrawiam :)

Co do grey stream'a,  to jest on zupełnie innej jakości w stosunku do innych wędek tej firmy. Zbiera wiele pozytywnych opinii. Oczywiście jak na swoją cenę. Ale masz rację, warto poszukać też czegoś innego w tej gramaturze aby mieć do wyboru. Z  kołowrotkiem nie pomogę, bo go zwyczajnie nie używałem. 

Edited by m4ko

Z tego co znalazłem to interesujące parametrami były:
Areks warrior 2,4 z 2 szczytówkami 5-20 i 10-30g
Okuma Black Rock 2,75 5-25g
Dragon Millenium Power Jig 2,70 5-25
Dragon Express Spinn 2,70 5-25
Mikado Sensual ultra light spin 2,60 3-18
Mikado Bixlite light spin 2,60 3-14
Mistrall Lamberta jig
DAM cultus spin 2,40 3-16
Daiwa ninja x light jiggerspin 2,40 4-18
Daiwa crossfire spin 2,10 5-25
Daiwa weepfire jiggerspin 2,70 5-25
Shimano Vengeance CX spinning 2,10 3-21
FLAGMAN BLACKFIRE 702ML 2,13m 5-20g

Edited by Dziok

Jeśli nie odpowiada Ci JAXON, bo czytasz i słuchasz oklepanych, niczym nie uzasadnionych opinii, to z własnego doświadczenia polecam wędzisko KONGER Troker Spin 240cm/5-20g,  kołowrotek KONGER Ultris Aqua 830, plecionkę KONGER Streeto 0,10mm. Zestaw akurat w Twoim budżecie, a jakością dorównuje znacznie droższym produktom. Ponadto firma ma dobry serwis. Jak rozumiem z Twojego wpisu, nie będziesz sprzętem katował po 10 godzin dziennie, nie masz również zapędów do łowienia super okazów, więc będzie w sam raz dla Twoich potrzeb, co nie oznacza, że tym zestawem nie wyjmiesz - jeśli się trafi - metrowego szczupaka. Jest mocny i w pełni zaspokoi wymagania amatorskiego spinningowania.