Skocz do zawartości

Który kołowrotek lepszy do federa.


Knż
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Knż napisał:

Teraz zobaczyłem, że Flagman to ukraińska firma

I co z tego? Akara też a ma zasięg i przedstawicielstwa w Europie, że niektóre nasze firmy mogą jedynie pomarzyć.

Wejdź na YT na kanał AKARA i pooglądaj ich wyroby w akcji. Kołowrotki centerpin, które mnie zainteresowały na początku roku są już nieobecne, ludzie wykupili. Sieć u nas się rozwija, sklepy indywidualnie u nich zamawiają a pojawili się w jednym sklepiku w Olsztynie, który nie ma nawet strony internetowej, za to sprzedaje na Allegro.

Edytowane przez Docio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Knż napisał:

Właściwie nic takiego. Ale wolałbym kupić podobny sprzęt i kasę zostawić w krajowych firmach. Tylko alternatywa słaba..

 

 

Rozumiem i doceniam, jednak obecnie tanie kołowrotki to niemal pewny szrot . Nasze zarobki są niemal trzykrotnie wyższe od ukraińskich dlatego ich ceny są tak atrakcyjne dla nas, choć i tak pewnie mocno zawyżone przez sklepy.

Wkleiłem wcześniej linki do tanich kołowrotków Okuma. Moda u nas na karpiowanie spowodowała przesunięcie progu wielkości kołowrotków gruntowych z 3-4 na 5-7. Typowo gruntowe mają bezsensownie wielkie nawoje. Na co komu minimum 300 m żyłki 0,30 mm? Z kolei te niby dedykowane jako feeder mają bezsensowne przełożenie 5.0-5.2:1. Wniosek prosty, skoro nasze firmy prowadzą działalność zgodnie z wytycznymi marketingowców, to dopóki ich dupa nie zaboli od zalegającego złomu, dopóty nic się nie zmieni. Nie ma co kombinować z patriotyzmem i kupować to co dobre dla nas. Że firma zniknie? A kogo to obchodzi jeśli oferowała rzeczy nieprzydatne, powstanie nowa z może mądrzejszą polityką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...