Skocz do zawartości

Łowienie na spławik


Gumis123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zaproponuje,
bez wiedzy czy bedziesz łowił blisko czy daleko i czy tam gdzie bedziesz łowił jest głeboko  czy płytko oraz czy zachodzi konieczność radzenia sobie z rzucaniem z pod drzew itp.
Jak zwykle zamiast przeczytać instrukcje i poszukać bęc pytanie do wróżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykuję. :)

Wybrałbym wędzisko typu match. Woda nieduża i jak domyślam się raczej nie głęboka. Dlatego kij dość krótki o średnim cw.. Wybrałem kij niedrogi bo jak się domyślam nie chcesz wydawać "milionów". Firma polska żeby w razie nieszczęścia nie było kłopotów z serwisem.

Kij od strony technicznej przedstawia się całkiem przyzwoicie jak na tą półkę cenową. Uważam że spokojnie spełni swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc skoro chcesz łowić metodą spławikową będziesz trochę ograniczony. Jednak używając spławików przelotowych myślę że spokojnie dasz radę. Wymienione przez Ciebie gatunki w sezonie z pewnością nie będą żerować w tych najgłębszych miejscach.

Jednak biorąc pod uwagę większe głębokości rozważyłbym dłuższy kij jak ten 3,6 m który zaproponowałem wyżej.

Trochę odwróciłeś sprawę głęboki zbiornik po wyrobisku z mały staw to dwie różne rzeczy.

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...