Jump to content

Policko (Małe)


Pawel.M
 Share

Recommended Posts

Witam, mało się mówi/piszę o Jeziorku Policko Małym.  Jak nazwa wskazuje jest to mały zbiornik PGR, niestety nie znam go dość dobrze by opisywać i reklamować, byłem tam tylko z dwa razy. Na pierwszy rzut oka wygląda dość dziko,  tak jakby ludzkość o nim zapomniała, nie widać śladów wędkarzy choć z opowieści pływają tam ładne sztuki Szczupaka i Lina. 

Dołączona grafika

 

Dojazd : Jadąc od Koszalina w za miejscowością Manowo skręcamy w lewo, jedziemy cały czas prosto. Przejeżdżamy przez Wyszebórz i kierujemy się na drogę ułożonymi płytami.  W połowie drogi do miejscowości Policko jest polna droga w lewo która doprowadzi nas do łowiska.  (Nie polecam samochodu)

 

Link to comment
Share on other sites

widzę, że kolega się rozkręca, brawo, leci kolejny punkcik ;). Napisz jeszcze gdzie można kupić licencje, ile kosztuje, jak wygląda infrastruktura turystyczna.

Link to comment
Share on other sites

Witam, zezwolenie możemy kupić na każdej poczcie naszego województwa prosimy o blankiet dokładnie o WYKAZ OPŁAT ZA RYBY POŁAWIANE NA WĘDKĘ W JEZIORACH GOSPODARSTWA RYBACKIEGO „MIELNO” Spółki z o.o. ORAZ ZASADY POŁOWU RYB I WNOSZENIA OPŁAT. Oczywiście wszystko opłacamy na poczcie od ręki.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...