Skocz do zawartości

Kołowrotek - Okuma Salina SA40 czy PENN BATTLE BTL4000 ???


prins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na początku chciałbym się przywitać bo jestem nowy na forum. Zarejestrowałem się bo potrzebuję porady, Chciałbym kupić dobry kołowrotek do spinningu. I mam dylemat: Okuma Salina SA40 czy PENN BATTLE BTL4000 a wchodzą w gre takie modele bo będę kupował w USA. Czy ktoś miał dośwaidczena z tymi kołowrotkami ?

 

A dam linki do ebay:

 

Penn Battle BTL4000

 

Okuma Salina SA40

Edytowane przez wind
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na początku chciałbym się przywitać bo jestem nowy na forum. Zarejestrowałem się bo potrzebuję porady, Chciałbym kupić dobry kołowrotek do spinningu. I mam dylemat: Okuma Salina SA40 czy PENN BATTLE BTL4000 a wchodzą w gre takie modele bo będę kupował w USA. Czy ktoś miał dośwaidczena z tymi kołowrotkami ?

 

A dam linki do ebay:

 

Penn Battle BTL4000

 

Okuma Salina SA40

 

 

Ten temat powinien się znaleść w

Spinning- łowienie dla aktywnych

Jeżeli admin mógłby przenieść to będę wdzięczny a jak nie to proszę skasować a ja tam napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Moja wędka to Daiwa Exceler Spinning 2,7m. Łowie głównie szczupaki. Kołowrotek okuma salina SA40 miałem już w ręce i powiem wam że całkiem nieźle ten sprzęt pracuje. Tego kołowrotka penn battle btl400 niestety nie miałem przyjemności dotykać więc bardzo będę wdzięczny za wasze opinie jeżeli ktoś go użytkował lub miał znim jakąś styczność. Łowię głównie szczupaki ale czasem jakaś większa tołpyga się zaczepi przypadkiem - miałem takie 20 kilowe na tej wędce i zdała egzamin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam jestem tu nowy i mam pytanie do doswiadczonych spiningistów,mam kij okume black rock cw 10-30 gr masa wedziska to 175 gram dl,2,75m ,i mam pytanie do Was jaki byscie mi rozmiar młynka poradzili mam zamiar kupic penna sargusa ale nie wiem jaki rozmiar bedzie mi pasował czy 3000 o wadze 328g czy 4000 o wadze 360g, bede lowił głownie kogutami i gumami max 20-25gram i no i woblerami czasami obrotowkami ,na jeziorach i rzekach ,prosze was o pomoc i dobra rade,czy ktos posiada taki mlynek i jaki rozmiar wybrac,z góry dziękuje za pomoc,pozdrawiam .Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ŁYSY0312

Jesli chcesz mieć kręcioł na lata wybierz Penna. A najlepiej Slammera chocby używkę. Fakt Slammer układa plecionkę jak chce i wydobywają się z niego dziwne odgłosy ale nie ma możliwości żeby go zarżnąć - chodzi o model USA - wersje Europejskie nie mają takiej wytrzymałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam jestem tu nowy i mam pytanie do doswiadczonych spiningistów,mam kij okume black rock cw 10-30 gr masa wedziska to 175 gram dl,2,75m ,i mam pytanie do Was jaki byscie mi rozmiar młynka poradzili mam zamiar kupic penna sargusa ale nie wiem jaki rozmiar bedzie mi pasował czy 3000 o wadze 328g czy 4000 o wadze 360g, bede lowił głownie kogutami i gumami max 20-25gram i no i woblerami czasami obrotowkami ,na jeziorach i rzekach ,prosze was o pomoc i dobra rade,czy ktos posiada taki mlynek i jaki rozmiar wybrac,z góry dziękuje za pomoc,pozdrawiam .Marcin

 3000 będzie ok, co prawda mam battla ale wagowo wygląda to podobnie. Nie próbuj tylko miotać większymi woblerami, które stawiają duży opór bo zacznie Ci niefajnie klekotać. Do większych przynęt 5000.

Edytowane przez hege
2xcytat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...