Skocz do zawartości

Zapraszam na mój nowy kanał na Youtube @tomczykwedkuje


tomczykwedkuje
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

340967998_1440946696309456_5219156496729

Witam w pierwszym świątecznym odcinku TOMCZYK wędkuje! Razem z Rafałem mimo ciężkich warunków pogodowych łowiliśmy w dniach 05.04 - 10.04 w miejscowości Kluszkowce położonej nad Zalewem Czorsztyńskim. W pierwszych dniach zastał nas mróz i śnieg, mimo tego połowiliśmy trochę białorybu na zestawy gruntowe feder. Z takiego jednego konkretnie dnia (09.04.2023) jest ten film, ja łowiłem metodą na bombę, a Rafał klasyczny feder z nad Wisły na drgającą szczytówkę - zapraszam do oglądania! 

Kanał TOMCZYK wędkuje powstał gdyż nad wodą spędzam piękne chwile i chciałbym jak już wrócę do domu czasem do nich wracać, a YouTube daję mi taką możliwość :-) przy okazji zapraszam do spędzenia kilku chwil ze mną i moimi przyjaciółmi podczas realizowania moich pasji które tu łącze - wędkarstwa i picia whisky. Kanał jest dla osób pełnoletnich, jeżeli szukacie tutaj jakiś porad, czy pokazywania catch and release to nie jest miejsce dla Was, dodam jedynie że nie cierpię ości i jedzenia ryb więc nie jestem mięsiarzem ale też nie namawiam nikogo co ma robić ze złowionymi rybami :) Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą.

 

https://youtu.be/AG1S1rl_5wo  Kto może proszę o łapkę w górę, dzwoneczek subskrypcje i udostępnianie dla zasięgów -  zapraszam do oglądania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...