Jump to content

ważki bąk

Użytkownik+
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About ważki bąk

 • Rank
  Kandydat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ważki bąk

  Śmierć "Wędkarskiego Świata"

  Sherlocka mamy na portalu Troche racji ma. Zdjęcie nie jest z WŚ a z książki wędkarskiej. Co do miejsca to "podobno" jakaś odnoga, więc wodery powinny się sprawdzić.
 2. ważki bąk

  Eisenia fetida/andrei/hortensis

  dendrobene hoduje już dwa lata. Dotąd nie było problemu, rozmnażała się na potęgę, choć nie rosła duża. W poprzedni weekend przeżyłem szok. Poszedłem ją dokarmić a podłoga usłana uschniętą dendrobeną. dziesiątki jak nie setki sztuk. Nie zmarnuje się bo zamieciona i przepłukana poszła do zamrażarki i będzie do zanęty. Ale dlaczego po dwóch latach kiedy żadna nie wyszła teraz masowo ruszyły na wycieczkę. Jest też plus. Te które zostały wyraźnie urosły.
 3. ważki bąk

  Śmierć "Wędkarskiego Świata"

  Akurat zagłębiałem się w lekturę gdy trafiłem takie zdjęcie .. nawiązujące poniekąd do WŚ
 4. ważki bąk

  Pojemnik z przykrywką - Carpex

  Czy ktos z Was ma lub może miał ten pojemnik? Czy on nabiera wilgoci czy nie? Czy można go stosować jak wiadro ? Czy materiał jest przemakalny? Carpex Pojemnik z przykrywką średni 32x27.5cm
 5. szczupaki jeszcze są na płyciznach, tam ich szukaj
 6. ważki bąk

  City Liner Perch

  dziękuję za odpowiedzi, pytałem o ten Robinson bo jest u mnie w sklepie i on mi się spodobał ale chciałem opinii wędkarzy a nie sprzedawcy.
 7. Szukam wędki na okonie, żebym je mógł łowić jeszcze tej jesieni. Czy Robinson City Liner Perch będzie dobry? I czy poradzi sobie z szczupakiem 60-70cm. Łowie na obrotówki , ktoś coś?
×