Jump to content

Recommended Posts

Witam! Pod koniec lutego 2013 miałem niezły połów, 36 trafień wymiarowych, największą ok. 80 cm, szyper nie kleił lipy, ganiał dorsze, na sygnał długi rzucaliśmy pod kuter, krótki dalej (rozproszona ryba). Chciałbym zapytać, czy ktoś był ostatnio na wyprawie z Kołobrzegu i jakie miał efekty. Jestem też na skype: krzysztof_7979 lub gg: 4337363

Edited by krzysztof.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Witam! Byłem parę razy w tym roku na kutrach na Anja (mój nr 1 - najwięcej dorszy ever), Athlonie, James Cook z Kołobrzegu. Zawsze połowiłem, od 25 trafień do 40. Największe  ok.2,5-3,5. Moje spostrzeżenia: w lato dobrze się łowi na kolory miodowe: złoto, brąz, pomarańcz, żółty, jesienią więcej zielonego. Przypuszcza, że związane jest to pokarmem - w lecie brązowe wszy morskie, jesienią - tubisy. I co mnie zdziwiło w tym roku, pływaliśmy blisko brzegu, nawet na 18-20 m, na łowisku byliśmy w 40 min. Rok wcześniej 2-3 godziny na 50 m i czasem ledwo można było dobić do 15 trafień. W tym roku Neptun był dla mnie wyjątkowo łaskawy :) Jeszcze spróbuję  w grudniu b.r., trzeba przecież świeżego dorszyka na święta ;) Pozdrawiam i zyczę sukcesów!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Witam, chciałem absolutnie odradzić kuter Anja z Kołobrzegu, pływałem już wiele razy a mam naprawdę niemiłe wspomnienia z kutra Anja. Załoga pływa pod siebie zamiast pod klientów, chcą jak najwięcej nałapać aby później sprzedać tym którzy nie nałapali. Szyper wypływa na głębokie wody przy sieciach gdzie jest dużo syfu, mimo że wiele zestawów zrywaliśmy nadal trzymał się tego samego łowiska, załoganci zamiast pomagać zajęci tylko łapaniem osełki ani razu w ręce. Powrót do portu w bardzo wolnym tempie aby jak najmniej łapać a długo płynąć. Jeśli chcecie się wybrać na dorsze to na pewno nie na ten kuter a na pewno nie z tą załogą. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Witam wszystkich morskich wędkarzy. Mam zamiar w tym roku wybrać się pierwszy raz na dorsza. Czy ktoś może pływał z Kołobrzegu na kutrze Egir? Jakie wrażenia? Czy warto?

Stronka i galeria są zachęcające, ale wiadomo, to marketing.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Edited by Alexspin
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Witam chciałbym was poinformować o kutrze Kolias z Kołobrzegu.Byłem na tym kutrze 3 razy w tym roku raz miałem 111,drugi 61,trzeci 29.Ale nie polecam tego kutra ponieważ szyper po sygnale stoji jeszcze 5 - 10 minut w tym miejscu i czeka żęby szybciej skończyć łowienie i zebrać tylko kase.łowy dobre ale nie podoba mi się ten kuter , także już nigdy nie wróce na ten kuter.Nie polecam.

 


Jakie polecacie kutry z Kołobrzegu ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...