Skocz do zawartości

laxi75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ŁYSY0312

Jonasz, nie przesadzaj ;)  Ja pierwsze zawody obskakiwałem tyczką Mikado za 300zł, a siedziałem na 20 litrowym wiaderku od farby :P  I jakieś wyniki były B)  Ale fakt z kombajnem jest dużo łatwiej. Choć można zacząć od platformy samoróbki z koszem, pojawiają się takie na znanym portalu aukcyjnym w dobrych cenach.

Jesli by kolega się dokładnie określił jaki ma budżet, to postaramy się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest kombajn to dobrze:) Zaczynasz od dobrej strony. 

Musisz szukać jakiejś używki, budżet nie za duży, ale coś na pewno da się znaleźć.

Jak znajdziesz jakąś aukcję, ofertę wrzucaj ją tu, doradzimy. 

Zima jest długa , więc coś się znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzymałem tych tyczek w rękach, ale za te pieniądze to chyba dopiero na 8m będą się w miarę nadawały do komfortowego łowienia. 

Jak masz tak ograniczony budżet, to szukaj tyczki używanej. Tym bardziej że chcesz startować w zawodach, a do tego jest potrzebna choć trochę komfortowy kij musowo z topem do kubka i chociaż jednym dodatkowym topem do łowienia.

 

Jakim cudem tyczka długości 11m za 400-500zł. ma być dobra, jeżeli baty średniej klasy 7m zaczyanaja się od 300zł. 

 

Tyczka Faps Bios 705 pack Spróbuj zalicytować

Edytowane przez hege
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo naszej pogawedki przegladalem sobie nasze forum i nadknolem sie na jeden post podtytulem tyczka 13 gdzie uswiadamialiscie razem z lysym kolege patryka ktory tak samo jak ja bedzie zaczynal przygode z tyczka i tak sobie pomyslalem jak zobaczylem jaki on ma budzet na na start to chyba dam sobie spokuj i pozostane przy moich bacikach bo z 40 na karku dwujka dzieci i kredytem na dom bede kupowal ta tyczke ze dwa lata a post byl w deche az. milo bylo czytac jak dwoch zawodowcow sie nie kluci tylko sie uzupelnia pozdrawam .ps ale nie dede sie poddawal i tak jak na zawodach daje z siebie wszystko tak tu dam rade

A teraz ide troche poprocowac bo jestem w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ŁYSY0312

Kolego, tu nie ma się co poddawać. Widziałem dziś na innym portalu tyczkę Maver Genessic z dodatkowym topem za 850zł. Pewnie za 8 stówek by poszła. A to moim zdaniem idealna tyczka na początek. Zima długa, dozbieraj troszkę i bliżej wiosny coś w tej cenie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

 

Też myślałem, miałem bata 7 i dokupje sobie jeszcze 6, 5 i 8 i będzie wypas. Ale jak zacząłem patrzeć ile kosztuje dobra 8-ka to wolałem kupić tyczkę i nie żałuje :) Teraz przerabiam już trzecią, dokupiłem zestaw uklejówek, a teraz zakupiłem odległościowy sprzęt, tylko dopracować technikę i łowić, łowić i łowić.

 

Więc pomyśl nad tym jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi mnie trochę kuszą, nie powiem. Jak będzie się okaże. 

To masz już parę długości, ale precyzji, celności i "ciszy" przy donęcaniu sprawy to nie załatwi. 

Edytowane przez jonasz7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ŁYSY0312

Targi kuszą każdego, ale z doświadczenia powiem, że jesli nie są pod nosem, to nie warto. Byłem na kilunastu targach i powiem, że nie ma sensu. Najlepiej śledzić pokazy kilku firm stricte wyczynowych, które czasem odbywaja się czasem w salach szkolnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje dlatego chce kupic ta tyczke i slusznie napisales ze zima jest dluga a co do tych linkow to chba czytasz w moich myślach bo chcialem ci wyslac zapytanie krtóry znich byłby dlamnie najlepszy a co do targów to ja mam bardzo blisko i napewno na nich bede pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz troszkę o Genesisie: 

O robinsonie i garbolino nic nie znalazłem. Matrixa na starcie bym odrzucił. Garbolino to dość stary kijek, ale może i warty uwagi. 

Cekamy dalej ;)

 

Tyczka Faps Bios 705 pack.  A co myślicie o tej? Tyczki faps'a to dobre tyczki. 

Edytowane przez wind
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ŁYSY0312

Żaden cud za te pieniądze. Fakt, że w łapie miałem raz i to dawno temu, ale jak pamietam nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia.

Może jednak ktoś ma inne zdanie - to było dawno jak się tą tyczką interesowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...