Jump to content

Było i nie ma, sklep ABC


stawny
 Share

Recommended Posts

Wczoraj o godzinie ok. 6.40 w miejscowości Dopiewiec, wybuch gazu doszczętnie zdmuchnął z powierzchni ziemi sklep ABC. Sklep położony na zakręcie przy drodze gminnej, a na przeciw szkoła podst. Dzięki, że nikt chyba nie zginął, a tamtędy rowerem z pracy akurat wczoraj nie wracałem, a autobusem o 40 minut później niż rowerem, bo by mnie może nie było, wybuch uszkodził (poskręcał) barierki przy przejściu, i metalowe kosze na śmieci wkopane w ziemię. Strach się bać, teraz tego gazu, coraz więcej wypadków z nim jest w Wielkopolsce. Strach się bać!

Link to comment
Share on other sites

Szczęście w nieszczęsciu, że to tylko sklep. Ludzie giną od kiedy zaczęli próbować zaprząc do roboty naturalne zasoby Ziemi. A giną z różnych powodów, z głupoty, z biedy, z zaniedbań. Co i rusz mediami wstrząsają doniesienia o podobnych wydarzeniach. Sam najbardziej zapamiętałem wydarzenia z kwietnia 1995 roku. Pewnie dlatego, że to niedaleko mojego domu, jakiś kilometr w linii prostej.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Witam przeglądałem właśnie sobie forum i wpadłem na ten post i bardzo się zdziwiłem bo mieszkam 35 lat w Dopiewcu i nic nie słyszałem o żadnym wybuchu gazu w tym czasie tym bardziej,że jestem strażakiem w OSP Dopiewo pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Co Ty Piter mącisz z tą datą? Wygląda na to że zdarzenie było wytworem wyobraźni Stawnego. Wysuwam taką śmiałą tezę bo prześledziłem z ciekawości w necie, doniesienia tamtejszych lokalnych mediów z sierpnia 2014r i cisza w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites


Post został napisany 24 sierpnia 2015

 

Oj Piter, Piter. Ty nam szybciutko powiedz, jak to wywróżyłeś, że w przyszłości kol Stawny napisze post? No kurna Nostradamus II. A daj Ci Bozia zdrówko. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...