Skocz do zawartości

Hubertusarena 8-9 listopada 2014


Misiekdziks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym zaprosić wszystkich do odwiedzenia Targów Hubertusarena w Ostródzie w dniach 8-9 listopada. Targi co prawda myśliwskie ale naprawdę z mocną reprezentacją branży wędkarskiej. Zapowiada się ciekawie, z resztą sami zajrzyjcie na stronę
Hubertusarena

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja zaślepłem, albo na stronie nie ma ani słowa o wędkarstwie. To jakaś tajna informacja? Skoro tak, to może napisz jacy wystawcy wędkarscy już się zgłosili. Piszę już, gdyż lista zgłoszeń cały czas jest otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to zakres firm będzie bardzo szeroki. Będą wystawcy z różnych branż, producenci broni, odzieży, akcesoriów. Jeśli chodzi o wędkarstwo to organizatorzy szykują mocną reprezentacje karpiarzy i polskich producentów. Jak tylko pojawią się informacje o nazwach firm dam znać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, i o to chodziło, fajnie i dzięki. A swoją drogą to dziwne, że organizator nie publikuje listy wystawców, przecież to czysta reklama dla organizatora. Z drugiej strony otwarta lista zgłoszeń i dowolność w organizacji stanowiska do ekspozycji na miesiąc przed targami, może świadczyć o braku wystawców lub niewielkiej ich liczbie. Ale zostawmy domysły poczekamy na listę. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cóż, i po targach w Ostródzie. Sam nie zdecydowałem się pojechać, głownie ze względów zdrowotnych ale miałem też pewne ... niejasne ... przeczucie ;). Instynkt nie zawiódł, mianowicie kolega łowczy z lokalnego koła myśliwskiego był i na moja prośbę dokładnie obejrzał jedno ( jedno ) jedyne stanowisko ze sprzętem wędkarskim.

Szczerze mówiąc nawet sami myśliwi byli zawiedzeni "bogactwem" wystawców ze swojej kółka zainteresowań. Czyli, impreza - nieporozumienie. Chyba tylko właściciel Areny był zadowolony ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...