Jump to content

Hubertusarena 8-9 listopada 2014


Misiekdziks
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Chciałbym zaprosić wszystkich do odwiedzenia Targów Hubertusarena w Ostródzie w dniach 8-9 listopada. Targi co prawda myśliwskie ale naprawdę z mocną reprezentacją branży wędkarskiej. Zapowiada się ciekawie, z resztą sami zajrzyjcie na stronę
Hubertusarena

Edited by wind
edycja linku
Link to comment
Share on other sites

Albo ja zaślepłem, albo na stronie nie ma ani słowa o wędkarstwie. To jakaś tajna informacja? Skoro tak, to może napisz jacy wystawcy wędkarscy już się zgłosili. Piszę już, gdyż lista zgłoszeń cały czas jest otwarta.

Link to comment
Share on other sites

Racja @Docio. Mam niedaleko i jeżeli faktycznie będzie "mocna reprezantacja branży wędkarskiej" byłbym w stanie się przywlec. Więc ... ?? Któż tam z branży będzie??

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem to zakres firm będzie bardzo szeroki. Będą wystawcy z różnych branż, producenci broni, odzieży, akcesoriów. Jeśli chodzi o wędkarstwo to organizatorzy szykują mocną reprezentacje karpiarzy i polskich producentów. Jak tylko pojawią się informacje o nazwach firm dam znać:)

Link to comment
Share on other sites

O, i o to chodziło, fajnie i dzięki. A swoją drogą to dziwne, że organizator nie publikuje listy wystawców, przecież to czysta reklama dla organizatora. Z drugiej strony otwarta lista zgłoszeń i dowolność w organizacji stanowiska do ekspozycji na miesiąc przed targami, może świadczyć o braku wystawców lub niewielkiej ich liczbie. Ale zostawmy domysły poczekamy na listę. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Cóż, i po targach w Ostródzie. Sam nie zdecydowałem się pojechać, głownie ze względów zdrowotnych ale miałem też pewne ... niejasne ... przeczucie ;). Instynkt nie zawiódł, mianowicie kolega łowczy z lokalnego koła myśliwskiego był i na moja prośbę dokładnie obejrzał jedno ( jedno ) jedyne stanowisko ze sprzętem wędkarskim.

Szczerze mówiąc nawet sami myśliwi byli zawiedzeni "bogactwem" wystawców ze swojej kółka zainteresowań. Czyli, impreza - nieporozumienie. Chyba tylko właściciel Areny był zadowolony ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...