Skocz do zawartości

[Portal] Targi wędkarskie - czy warto jechać?? Wrażenia po Rybomanii 2015.


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle lutowe targi wędkarskie w Poznaniu odbywały się pod koniec miesiąca i był to dla mnie dość nieszczęśliwy termin, który wykluczał możliwość przyjazdu. Jednak w tym roku termin uległ zmianie i wyjazd na Rybomanię planowałem już od kilku tygodni. Mimo, że początkowo miała to być typowo wędkarska wyprawa chętni koledzy niestety nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności wykruszali się i w końcu zabrałem swoje Panie i rodzinnie nawiedziliśmy stolicę Wielkopolski.

 

Zobacz cały artykuł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ale bardziej pod kątem spinningu,dotarliśmy z kolega ok 11 i uwierz mi do 18 nie oglądnęliśmy wszystkiego,czas uciekał...Pojechałem przede wszystkim aby pokręcić nową stellą i vanquishem z shimano i pokręciłem ale...zawiodłem się panami na stoisku którzy mało mówili i niewiele wiedzieli o kijach które stały w gablocie.Co innego na stoisku Daiwy,pan tłumaczył 40 minut o różnych kijach,sam na nie łowił i doradzał ile mógł,szukaliśmy kija na jazie i klenie 10/10.na stoisku Dama to samo pan łowił na patyki które tam stały i dzielił się wiedzą.Zakupiliśmy kilka przynęt od kolegi Jakuba Podleśnego i z nim najwięcej czasu spędziliśmy na omawianiu produkowanych przez niego woblerów i o połowie jazi zimą.Kupiłem super pudełka na przynęty na stoisku ART-ROD (122) I zamieniłem dwa słowa na stoisku NORTH RODS.Na spotkanie ze sławami typu Mirecki,Lipiński,Kolendowicz zabrakło niestety czasu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, większość panów na stoiskach było bardziej zajętych handlem i pilnowaniem, żeby każdy zapłacił za to co zabrał niż prezentacją sprzętu i nowinek. A przecież po to są organizowane imprezy tego typu, a targowisko mamy co niedzielę we Wrzeszczu ;), albo na giełdzie w Pruszczu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...