Jump to content

[Portal] Targi wędkarskie - czy warto jechać?? Wrażenia po Rybomanii 2015.


wind
 Share

Recommended Posts

Zwykle lutowe targi wędkarskie w Poznaniu odbywały się pod koniec miesiąca i był to dla mnie dość nieszczęśliwy termin, który wykluczał możliwość przyjazdu. Jednak w tym roku termin uległ zmianie i wyjazd na Rybomanię planowałem już od kilku tygodni. Mimo, że początkowo miała to być typowo wędkarska wyprawa chętni koledzy niestety nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności wykruszali się i w końcu zabrałem swoje Panie i rodzinnie nawiedziliśmy stolicę Wielkopolski.

 

Zobacz cały artykuł

 

Link to comment
Share on other sites

Ja byłem ale bardziej pod kątem spinningu,dotarliśmy z kolega ok 11 i uwierz mi do 18 nie oglądnęliśmy wszystkiego,czas uciekał...Pojechałem przede wszystkim aby pokręcić nową stellą i vanquishem z shimano i pokręciłem ale...zawiodłem się panami na stoisku którzy mało mówili i niewiele wiedzieli o kijach które stały w gablocie.Co innego na stoisku Daiwy,pan tłumaczył 40 minut o różnych kijach,sam na nie łowił i doradzał ile mógł,szukaliśmy kija na jazie i klenie 10/10.na stoisku Dama to samo pan łowił na patyki które tam stały i dzielił się wiedzą.Zakupiliśmy kilka przynęt od kolegi Jakuba Podleśnego i z nim najwięcej czasu spędziliśmy na omawianiu produkowanych przez niego woblerów i o połowie jazi zimą.Kupiłem super pudełka na przynęty na stoisku ART-ROD (122) I zamieniłem dwa słowa na stoisku NORTH RODS.Na spotkanie ze sławami typu Mirecki,Lipiński,Kolendowicz zabrakło niestety czasu....

Link to comment
Share on other sites

Niestety, większość panów na stoiskach było bardziej zajętych handlem i pilnowaniem, żeby każdy zapłacił za to co zabrał niż prezentacją sprzętu i nowinek. A przecież po to są organizowane imprezy tego typu, a targowisko mamy co niedzielę we Wrzeszczu ;), albo na giełdzie w Pruszczu :D.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...