Jump to content

Zestaw spin. do 500 zł. Pomocy!


Recommended Posts

Witam. Szykuję się w tym roku na łowienie metodą spinningową, lecz nie wiem jaki zestaw kupić. Osobiście rozważam nad tym wędziskiem: Okuma Black Rock 2,75 z c.w 5-25. Ale co z kołowrotkiem? No właśnie... W tym nie mam zielonego pojęcia jaki będzie dobry, więc proszę o pomoc ;). Na chwilę obecną rozpatrzyłem jedną opcję: Mikado Airsapce 3008 fd. Jeżeli wybrałem źle to proszę o inne propozycje.

 

Pozdrawiam :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kolego Kosetti, jak to mówią "pierwsza myśl najlepsza." Z zaproponowanym przez Ciebie zestawem (Okuma Black Rock + Mikado Airsapce 3008 fd) nie miałem wprawdzie do czynienia, ale jeżeli wierzyć opisom,opiniom, oraz testom w/w sprzętu, może być to interesujący wybór. Mam tylko jedną uwagę. Bardzo szybkie wędzisko w rękach mało doświadczonego wędkarza, niesie ze sobą spore ryzyko jego uszkodzenia, przy zbyt impulsywnych reakcjach.

Do Alexa. Kwota nie zmalała w ciągu 14 minut, ale wzrosła z 500 na 600zł. Różnica czasu między postami wynosi niemal dobę (bez 14 minut).

Link to comment
Share on other sites

(...) Do Alexa. Kwota nie zmalała w ciągu 14 minut, ale wzrosła z 500 na 600zł. Różnica czasu między postami wynosi niemal dobę (bez 14 minut).

Przepraszam, faktycznie. Moje niedopatrzenie... :(

Edited by Alexspin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...