Jump to content

Proszę o opinię na temat zestawu


Recommended Posts

Witam,

Jestem początkującym wędkarzem zarówno w metodzie spinning jak i każdej innej :P ale właśnie od tej metody chciałbym rozpocząć swoją przygodę z wędkarstwem.
Chciałbym prosić o opinie na temat zestawu który planuję zakupić, Shimano Alivio DX M 2,7m 10-30g + kołowrotek Shimano Hyperloop 2500RB Czy będzie odpowiedni dla osoby początkującej? A może polecacie coś innego? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
Pozdrawiam

Edited by wind
edycja linku
Link to comment
Share on other sites

Wystarczający będzie. Ale w tym zestawie wychodzi Ci drożej, niż byś chciał sobie skompletować np w sklepie internetowym na sztuki (a za przesyłkę i tak jedna opłata). Miałbym jedynie zastrzeżenia odnośnie tego kołowrotka, bo jest lipny i najtańszy z tej "stajni". Poszukaj lepiej Catany 2500 FC, to byłby dla Ciebie njalepszy wybór. Sprawdź sobie w jednym sklepie np w FishingMarkt, albo Wedkarski.com. Tam skompletujesz wszystko z tej naciąganej oferty z Twojego linku. Przynajmniej zaoszczędzisz na kosztach wysyłki, lub dobierzesz sobie jeszcze jakieś przynęty... ;)

Link to comment
Share on other sites

Wędzisko - jak na początek "obleci", choć moim zdaniem troszkę za wysoki CW, osobiście radziłbym zaczynać od 5-20/5-25g, ale kołowrotek to tak jak napisał @Jotes - wielka "kupa" - nawet nie warto brać do ręki. :wacko:

Edited by Alexspin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...