Skocz do zawartości

Żyłki FIUME.


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam zamiar przetestować w tym roku linki tej firmy i ciekaw jestem, czy ktoś z was miał już z nimi do czynienia. Zebrałem kilka opinii i są tak różne ... A trochę zachodu z nimi jest, bo muszę zamówić gdzieś w sieci, niestety u nas są niedostępne.

Interesuje mnie model Italiana czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do jakiej metody chcesz kupić tą żyłkę. Kupiłem 1,5 roku w Gdańsku w Szuwarku taką przyponową: http://www.rybi-ogon.pl/Zylka-Fiume-Super-Competition-0123mm225kg-p-5267.html . Ponieważ sprzedawca ją zachwalał, trochę słyszałem o Fiume, więc zdecydowałem się (zapłaciłem coś koło 15zł). Ogólnie wrażenie jest ok, ale jak porównałem, z żyłkami innych firm (Browning/Cenex, Colmic/Mimetix) i powiem tyle: napewno jest przegrubiona i wytrzymałość jest niższa niż deklarowana. Gdybym dobrze sie jej przyjrzał przed kupnem, to bym jej nie wziął. Trzeba wspomnieć, że jak na żyłkę spławikową jest dość trwała (trwalsza niż wcześniej wymienione) i miękka. Jestem przekonany, że można znaleźć tańszą alternatywę (np. Trabucco, też przegrubione, ale i tańsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy takie dobre jak mówią, daj znaka jak przetestujesz Wind to sobie kupię do lekkiego spina na kleniki, ja kupuję trabucco za ponad 2 dychy i powiem że jest dobra ale trochę droga a tutaj widzę za 15 zybli więc chętnie wypróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...