Skocz do zawartości

Struganie woblerów


Nicco Puccini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te z pierwszej fotki mają 4cm (6 cm ze sterem), ten w środku jest pływający około 3g, te po bokach wolno tonące. Mają agresywną prace ogonową,a przy wolnym skręcaniu bardzo miarową. Schodzą dość głęboko myślę, że 4-5 m zejdą. Fajnie latają i pracują na kiju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kątem trollingu zapytałem. Niewątpliwie wyglądają atrakcyjnie, głębokość schodzenia też by mi odpowiadała, ale już wielkość nie. Potrzebuję SDRów minimum 7 cm, licząc tylko korpus (bez sterów).

Te woblery robiłem z myślą głównie o pstrągach okoniach i kleniach, więc takie ich wymiary (4-6cm)

Większe zrobię może w przyszłym sezonie. Teraz planach mam jerka ukleji takiej z 7-8 cm z myślą o szczupaczkach. I drugi pomysł to taki taki wobek futurystyczny połączenie blachy z woblerem.Zobaczymy jak to będzie chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Panowie, strugajcie i malujcie bo to frajda :D .A to moje 8cm łamańce ,6gr, tonące ,schodzą do 1.8m, praca szybka niezbyt szeroka.Woblery mają myki.Sprawdzone w trollingu na szczupakach i okoniach choć w innym malowaniu.Pstrągi równiez je polubiły 

attachicon.gifDSC00283.JPG

attachicon.gifDSC00284.JPG

Uuuuu...wątek umiera.Czyżby nikt nie strugał?Ostatnio tylko łowię choć jakiś czas temu coś zmalowałem :) 

post-2364-0-42055600-1467285179.jpg

post-2364-0-57827700-1467285209.jpg

post-2364-0-23448900-1467285244.jpg

post-2364-0-32016300-1467285298.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu...wątek umiera.Czyżby nikt nie strugał?Ostatnio tylko łowię choć jakiś czas temu coś zmalowałem

Bardzo fajne przynęty robisz. Można je gdzieś dostać ? w szczególności podobają mi się łamańce z postu wyżej.

 

Uuuuu...wątek umiera.Czyżby nikt nie strugał?

Autor tego tematu raczej już go nie będzie kontynuował...proponował bym każdemu użytkownikowi założenie własnego tematu z tytułem np. "Laster. Moje rękodzieło"  wtedy łatwiej bym miał odszukać i pewnie nie tylko ja, co tam jeszcze ciekawego wykonałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...