Skocz do zawartości

Źle opłcona karta wedkarska??? Pomocy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam nastepujace pytanie otóż chodzi o to że karte posiadam od 2014 roku. W tym roku (2017) mam lat 17 karte w tym roku oplaciłem w marcu bylem przygotowany na to że w moim kole zaplace okolo 120 zł. Jednak kiedy przyszedlem oplacić w sklepie wedkarskim to Pan z koła powiedzial mi ze tym w tym roku zaplace jeszcze tak jak placilem w poprzednim roku czyli okolo 70zł wiadomo ze sie zgodzilem.

Pytanie moje brzmi czy jest to aby na pewno legalne? Czy podczas kontroli moge miec problem? Prosze o pomoc i wytlumaczenie wszystkiego☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolą wysokości składek i opłat licencyjnych zajmuje się wydający je, czyli w Twoim przypadku Koło PZW. Organy kontrolne nie mają uprawnień do kwestionowania wysokości opłat lecz do faktycznego ich posiadania.

Co do samych opłat zapewne w marcu nie miałeś jeszcze skończonych 17 lat i zamiast ulgowej ponownie opłaciłeś jako członek-uczestnik. Z drugiej strony po co wnikać, może to prezent urodzinowy od Koła. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2017 o 14:50, Kacper Łabądź napisał:

Witam wszystkich,

Mam nastepujace pytanie otóż chodzi o to że karte posiadam od 2014 roku. W tym roku (2017) mam lat 17 karte w tym roku oplaciłem w marcu bylem przygotowany na to że w moim kole zaplace okolo 120 zł. Jednak kiedy przyszedlem oplacić w sklepie wedkarskim to Pan z koła powiedzial mi ze tym w tym roku zaplace jeszcze tak jak placilem w poprzednim roku czyli okolo 70zł wiadomo ze sie zgodzilem.

Pytanie moje brzmi czy jest to aby na pewno legalne? Czy podczas kontroli moge miec problem? Prosze o pomoc i wytlumaczenie wszystkiego☺

jestes nie pewny too podejdz doo zwiazk i sie spytaj niz miec potem niespodzianke poczas kontroli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Uwikalny napisał:

jestes nie pewny too podejdz doo zwiazk i sie spytaj niz miec potem niespodzianke poczas kontroli :P

Po co?

Dnia 15.05.2017 o 08:51, Docio napisał:

(...) Organy kontrolne nie mają uprawnień do kwestionowania wysokości opłat lecz do faktycznego ich posiadania.(...)

Wszystko na ten temat!

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...