Skocz do zawartości

Bat do 250 zł


zonk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych wędkarzy

Zarejestrowałem się na forum aby zasięgnąć porady , jaki 7 metrowy bat polecacie do 250 zł ? oczywiście w necie można znaleźć podobne tematy ale najczęściej wiekowe i nieaktualne  . Dopiero zaczynam moja przygodę z batem i nie mam jakiś szczególnych wymagań , więc myślę , że głównym kryterium będzie waga . Oczywiście  przy założeniu , że nie jest to jakiś szmelc a jego jedyną zaletą jest mała waga. Bardzo proszę o poradę . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów:)

nawiązując do tematu proponuję  Bat Fiume Casablanca Pole 7m./5-25g..REWELACYJNA JAKOŚĆ i PROMOCYJNA CENA !!!!Bat Fiume Casablanca Pole 7m./5-25g.NOWA SERIA WĘDZISK TELESKOPOWYCH PRZEZNACZONYCH DO ŁOWIENIA PEŁNYM ZESTAWEM.MOCNY BLANK Z WYSOKO MODULOWANEGO WŁÓKNA WĘGLOWEGO IM7 POZWALA NA PEWNE ZARZUTY I ZACIĘCIA.Bat wyprodukowany z włókna węglowego oraz mixcarbonu. Nadaje się zarówno na duże jak i małe ryby. Zaprojektowany przy współudziale polskich wędkarzy wyczynowych, by pogodzić jak najwyższą jakość z jak najniższą ceną. Cienka średnica rękojeści, dość sztywny, dobrze wyważony.Nazwa: Casablanka PoleFirma: FIUMEDługość: 7,00mCiężar wyrzutu: 5-25gMasa:449gDługość transportowa: 132 cm taki posiadam i jestem z niego zadowolony.;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie masz nic do powiedzenia i musisz wklejać cudze teksty? Wypada też podać źródło.

Dobrym batem w tej cenie jest Konger Arcus. Był tutaj omawiany co najmniej kilka razy i zbierał dobre opinie. Sam się skusilem na 6 m i później kupiłem jeszcze 7 m Kupiłem jako pierwszy bat w życiu i szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...