Skocz do zawartości

Pytanie - Lowisko w okolicy Poznania


Pruszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedź sobie do Dolska.. Mała mieścina za Śremem Wiem że do Poznania to jeszcze kawałek, ale podobno bardzo ładne karpie można tam wyciągnąć (nie moja dziedzina). Poza tym dopisują leszcze, a i w zeszłym tygodniu w czasie długiego weekendu ojciec pociągnął płocie w granicach 30 cm... (a przynajmniej tak mówi :P). Jak będziesz zainteresowany, dam ci namiary na tanie, ale zadbane pole namiotowe z sympatycznym gospodarzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, w Dąbrowie masz małą komercję - kilka złotych za dniówkę i nałowisz sie karpików w granicach 2 kg do woli :)

Jeśli chodzi o typową zasiadkę - na ryby dwucyfrowe - to - Nekielka, Dąbina, Dobro Klasztorne, Rostarzewo - wszystko to za opłatą.

Dzikich wód masz mnóstwo....powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Łowisko w Dąbrowie i ja polecam, dziś tam nałapałem na bata siatkę wymiarowych nawet płoci, jak był na nie kiedyś wymiar! Urokliwe i rybne to komercyjne! I za 5 godzin tylko 15 zł dałem! Karpiarzy też tam wuchtę jest! Spróbój na Dąbrowie a nie porzałujesz, ja dziś spr. tam z batem i wiem, że tam wrócę w czasie wolnym z batem i może bolonką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...