Jump to content

Wędka gruntowa.


Animus Gaming
 Share

Recommended Posts

RTFM
:czytaj:

Co i na jakiej wodzie chcesz tym łowić?


Może warto obadać czy nie było podobnego tematu, czy sprzęty nie były omawiane w testach sprzętu czy gdziekolwiek ...

PO CO? LEPIEJ POSTAWIĆ KOLEJNEGO KLOCKA NA WYCIERACZKĘ....

 

Link to comment
Share on other sites

W dniu 28.08.2018 o 21:56, Animus Gaming napisał:

Witam chciałem dowiedzieć się czy wędka ''MAXCARBON 3,6m 120g 3 składowa'' nada się do amatorskiego  połowu gruntowego z kołowrotkiem "DA4000'' z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie. :D

 

W dniu 29.08.2018 o 10:10, Animus Gaming napisał:

Kilku kilowe karpie na stawach 

:)

Oczywiście że się nada, nie widzę powodu żeby było inaczej. Wędka kompozytowa tzw. "szklak", na który da się wyholować nawet dwucyfrowe karpie. Między bajki można włożyć radosny opis, jakoby ta wędka wykonana była z "wysokiej jakości włókna węglowego". Ale zważywszy na fakt, że większość swojego wędkarskiego żywota, to wędzisko spędzi na podpórkach, jego waga (500g), nie powinna być dla Ciebie problemem. A podczas holu ryby, gdy dochodzą emocje i adrenalina, waga wędziska ma znaczenie drugorzędne. Co do kołowrotka... zważywszy na jego cenę (45zł), można być pewnym że wykonany jest z materiałów podłej jakości. Mając na uwadze że ma służyć do łowienia karpii, zbyt długiego żywota mu nie wróżę. Chyba że szczęśliwym trafem (dla kołowrotka), owo łowienie będzie polegało li tylko na zarzucaniu i ściąganiu pustego zestawu. Nawet jeżeli kilka tych karpii wyciągniesz, to może Cię zawieść w dowolnym momencie. Ten element zestawu, powinieneś wymienić w pierwszym rzędzie. Choćby na taki, jaki zaproponował w innym temacie Jakub (wędkarstwo z pasją). Może jedynie zamiast modelu 406, lepszym dla Twoich potrzeb byłby model 506.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Animus Gaming napisał:

A co powiedział byś o duecie wędki  Konger Primax 3,6/100 z kołowrotkiem Konger Carbomaxx Iron Carp 350? Przeznaczenie to samo. 

Nic bym nie powiedział (cokolwiek to znaczy). Napisał bym natomiast to samo co o zestawie powyżej, na zasadzie kopiuj - wklej. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...