Jump to content
Mirosław Borucki

Zakup woblerów

Recommended Posts

 Telefonicznie 4x: Mikado wobler Sheriff 11cm kolor 022 Wsklepie Internetowym wwwMikado.plpo dwuch tygodiach przysłano mi 3 Pikery Mikado marine TopDyvision.  Teraz nie dobieraja telefonu ani nie odpisują na meilla:( co mam zrobic aby odzyskac kase?prosze o pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obawiam się, że nie do odzyskania. Nie masz niczego na dowód, że zamówiłeś co innego niż dostałeś. Jedynie pozostaje paragon i rezygnacja z zakupu ale koszty przesyłki i tak poniesiesz. I to przesyłki rejestrowanej z potwierdzeniem odbioru, bo inna nie do udowodnienia, że została dostarczona. Można też przejechać się do siedziby ale to Mikado, więc niewiele bym oczekiwał. Poza tym kto kupuje w sklepie, w którym nie ma zamieszczonych zasad sprzedaży i reklamacji?

Edited by Docio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mirosławie, #Docio ma rację, niestety. Moim zdaniem jedynym sposobem na przynajmniej częściowe odzyskanie pieniędzy jest wystawienie niechcianych przedmiotów na giełdę, lub Allegro.

Moja rada, nie należy dokonywać zakupów w sklepach, których nie jest znana renoma, lub nie polecanych, a już na pewno nie powinno się zamawiać telefonicznie - języka jako dowód nie uzna żaden sąd. Podobnie z nieznanymi oferentami z Allegro, a tym bardziej OLX.

Edited by Alexspin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poniekąd racja, jeżeli generalnie robimy zakupy w sklepie internetowym to najlepiej jeżeli będzie godny zaufania i po prostu solidny, uczciwy, wówczas mamy niemal pewność ze się nie rozczarujemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu "poniekąd"? Czemu "niemal"?

Piszesz, aby pisać, nabijać posty? Jak dotąd żaden z Twoich wpisów nie wniósł niczego nowego, twórczego i godnego naśladownictwa.

Pozdrawiam... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×