Skocz do zawartości
fifciak

Mikado inazuma x-plode zander 214 22g 1sec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w tytule, posiada ktoś tego kija i mógłby coś o nim ciekawego powiedzieć? :) 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam TYLKO inazumę flash zander,229cm,cw takie same do 22g,ale śmiało przeciążałem kogutem 30 g,przelotki sic,uchwyt fui......rękojeść w piance nie pękająca,łowiłem sandały na zaporówce,dobrze transmituje brania i skubnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Janusz Bieszczadzki napisał:

mam TYLKO inazumę flash zander,229cm,cw takie same do 22g,ale śmiało przeciążałem kogutem 30 g,przelotki sic,uchwyt fui......rękojeść w piance nie pękająca,łowiłem sandały na zaporówce,dobrze transmituje brania i skubnięcia.

To samo mogę napisać o Inazuma flash perch 240cm do 18g - Przeciążałem główką 17g + masa gumy 12cm, rzuty raczej ostrożne ale nie wpływało to na czułość brań. Na małe i średnie okonie  ciut za sztywna,  na okonie 30+ idealna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Janusz Bieszczadzki napisał:

inazumę flash zander,229cm,cw takie same do 22g,ale śmiało przeciążałem kogutem 30 g

3 godziny temu, jungu napisał:

To samo mogę napisać o Inazuma flash perch 240cm do 18g - Przeciążałem główką 17g + masa gumy 12cm, rzuty raczej ostrożne ale nie wpływało to na czułość brań. Na małe i średnie okonie  ciut za sztywna,  na okonie 30+ idealna.

I to jest idealny dowód na to, że wszystkie kije (bez wyjątku!) są przeszacowane (no dobra: niedoszacowane!) pod względem cw - nawet o ponad 100%.

Ja z kolei posiadam typowo okoniowe kije o cw do 7 g i do 8 g, a bezlitośnie siłowe rzuty wykonuję nimi przy użyciu ciężarka 14-15 g i wciąż czuję, że mógłbym założyć cięższy. 

Edytowane przez Jotes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi