Jump to content

Recommended Posts

Co sądzicie o podgrzewanych wkładkach do butów? Ktoś to nabył i używa? Jakie wybrać bo są różne: z wymiennymi akumulatorkami z krótkimi kablami przy wkładkach, z długimi kablami ale trzeba podłączać do power banku, bez kabli - z wbudowanymi aku w środku wkładek (droższe). ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

A  nie lepiej dołożyć te pieniądze i kupić solidne, nieprzemakalne i z dobrą izolacją buty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie nie wiem i się zastanawiam. Testowałem (listopad, grudzień) gumowaiaki ze skarpetami neoprenowymi i stopy mi marzną, mam trekingi wojasa i też to samo. Mówiąc "solidne buty" to jaką firmę, model masz na myśli? Wydatek rzędu 500zł trochę zaboli mój portfel a te wkładki można kupić już za 30zł. Tylko właśnie chciałem kogoś spytać czy to będzie grzało i czy się nie psuje itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam tego tylu. Tylko moje są jeszcze z gumy, bo EVY jeszcze nie było. Język w nich jest klejony, a szczelność zachowują do kostki. Służą mi już ok 20 lat i wciąż są nie pozdzierane. I jeszcze długo posłużą!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak Jotes poradził kupiłem buty Tramp 909 Lemigo i jestem zadowolony. Chodzę na spinning więc temp do -3st i jest ok, stopy ciepłe. Jedyny minus w tych butach to wiązanie - sznurówki przekłada się przez trójkąty (jeden z trójkątów jest nawet odwrotnie przyszyty) a nie kółka i ciężko się zaciska (zawiązuje) te sznurówki. I przez to też sznurówki szybko się przecierają. Ale buty jak na razie OK. Kupiłem 1 nr większe i jest idealnie. Dziękuję wszystkim za rady.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×