Skocz do zawartości

Jak łowić na Islandii


Prsprsprs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeprowadziłem się chwilowo na Islandię i wziąłem ze sobą wędkę. Póki co udało mi się złowić sporo czarniaków prosto z ławicy która przypłynęła pod brzeg. Mam małe doświadczenie w łowieniu oceanicznym, wiec może ktoś z Was mógłby mi doradzić na jakie ryby mogę jeszcze liczyć przy brzegu i na jaką przynętę je łowić? Niestety nie posiadam łódki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Prsprsprs napisał:

Przeprowadziłem się chwilowo na Islandię i wziąłem ze sobą wędkę. Póki co udało mi się złowić sporo czarniaków prosto z ławicy która przypłynęła pod brzeg. Mam małe doświadczenie w łowieniu oceanicznym, wiec może ktoś z Was mógłby mi doradzić na jakie ryby mogę jeszcze liczyć przy brzegu i na jaką przynętę je łowić? Niestety nie posiadam łódki

...i znasz tylko jedno forum, akurat to. Dlaczego podejrzewam kolejny trolling? Specyficzny nick specjalnie na to forum i to nick z oddalonych liter na klawiaturze, czyli nie na "odwal się". Konto na Reddit i to również kojarzy mi się z niedawnym gościem. I jeszcze jedno, jako autora przerosło Cię wpisanie w Google - wędkarstwo + Islandia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gościu wypisujesz, jaki znowu trolling?? Zakładam konto na forum jak kulturalny człowiek, zgodnie z zasadami i zadaje pytanie odnośnie połowu w Islandii, gdzie aktualnie się znajduję. Mam małe doświadczenie w wędkarstwie, nie znam for internetowych, jest to pierwsze lepsze forum które wyskoczyło mi w wyszukiwarce. Wpisałem „Islandia wędkarstwo” w Google, ale widocznie nie znalazłem wyczerpującej mnie odpowiedzi. Z mojego nicku korzystam od 14 roku życia. Czy naprawdę muszę się tłumaczyć na forum jakiemuś paranoikowi, żeby uzyskać odpowiedz na pytanie? Jeśli nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to proszę, nie komentuj tego postu, bo tracisz swój i mój czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście nie mam pojęcie na temat wędkowania w Islandii, ale z ciekawości "wygooglowałem" takie coś, może okaże się pomocne.

Jest to dość stary wpis, ale oparty na czyjejś autopsji.

A januszami się nie przejmuj, szukanie okazji do krytyki to domena wielu Polaków. Być może to zazdrość albo wrodzona niechęć do ludzi. :( 

Pozdrawiam i sukcesów na nowej wodzie:D 

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AutorVidmo napisał:

Sam osobiście nie mam pojęcie na temat wędkowania w Islandii, ale z ciekawości "wygooglowałem" takie coś, może okaże się pomocne.

Jest to dość stary wpis, ale oparty na czyjejś autopsji.

A januszami się nie przejmuj, szukanie okazji do krytyki to domena wielu Polaków. Być może to zazdrość albo wrodzona niechęć do ludzi. :( 

Pozdrawiam i sukcesów na nowej wodzie:D 

Dzięki bardzo za link do tego wpisu, okazał się bardzo informacyjny i pomocny! ;)

 

pozdrawiam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...