Skocz do zawartości

Trocie, podwodne brania i akcja


Tomasz Burlaga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ani ten, ani filmik o szczupaku nie przypadły mi do gustu. Niektóre sekwencje wyglądają jak byłyby odtwarzane w przyspieszonym tempie, więc są praktycznie mało czytelne, trochę sztuczne. Cóż są gusta i guściki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandrze nie są sztuczne. Są w pełni realne. Tak wygląda a dokładniej nie wygląda atak drapieżnika na przynętę sztuczną. Człowiek za tym nie nadąży. Dawno stracił zmysły jakie są do tego potrzebne.

Widziałem takie ataki na płytkiej wodzie. Najbardziej mi zapadło w pamięć jak podczas łowienia kleni prowadziłem wobler 4,5 cm z głębokiej wody na płyciznę około 70 cm i szerokości 3 m. Wyskoczyła za niż ryba uderzyła i zeszła na głęboką wodę. Wszystko działo się 4-5 m od moich butów a ja nie byłem w stanie ocenić jaką rybę mam na haku. Ryba zaś nie była takich rozmiarów by jej nie zobaczyć. Dopiero po chwili zrozumiałem że to nie może być kleń bo ryba jest zbyt mocna czyli zbyt duża jak na klenia. Taki atak jest jak mgnienie oka, błyskawica. Takich rzeczy się nie zapomina a ryba na zdjęciu niżej.

dscf1645zmniejszacz-pl931698.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...