Jump to content

Trocie, podwodne brania i akcja


Recommended Posts

Ani ten, ani filmik o szczupaku nie przypadły mi do gustu. Niektóre sekwencje wyglądają jak byłyby odtwarzane w przyspieszonym tempie, więc są praktycznie mało czytelne, trochę sztuczne. Cóż są gusta i guściki.

Link to comment
Share on other sites

Aleksandrze nie są sztuczne. Są w pełni realne. Tak wygląda a dokładniej nie wygląda atak drapieżnika na przynętę sztuczną. Człowiek za tym nie nadąży. Dawno stracił zmysły jakie są do tego potrzebne.

Widziałem takie ataki na płytkiej wodzie. Najbardziej mi zapadło w pamięć jak podczas łowienia kleni prowadziłem wobler 4,5 cm z głębokiej wody na płyciznę około 70 cm i szerokości 3 m. Wyskoczyła za niż ryba uderzyła i zeszła na głęboką wodę. Wszystko działo się 4-5 m od moich butów a ja nie byłem w stanie ocenić jaką rybę mam na haku. Ryba zaś nie była takich rozmiarów by jej nie zobaczyć. Dopiero po chwili zrozumiałem że to nie może być kleń bo ryba jest zbyt mocna czyli zbyt duża jak na klenia. Taki atak jest jak mgnienie oka, błyskawica. Takich rzeczy się nie zapomina a ryba na zdjęciu niżej.

dscf1645zmniejszacz-pl931698.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...