Jump to content
Tomasz Burlaga

Trocie, podwodne brania i akcja

Recommended Posts

Ani ten, ani filmik o szczupaku nie przypadły mi do gustu. Niektóre sekwencje wyglądają jak byłyby odtwarzane w przyspieszonym tempie, więc są praktycznie mało czytelne, trochę sztuczne. Cóż są gusta i guściki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksandrze nie są sztuczne. Są w pełni realne. Tak wygląda a dokładniej nie wygląda atak drapieżnika na przynętę sztuczną. Człowiek za tym nie nadąży. Dawno stracił zmysły jakie są do tego potrzebne.

Widziałem takie ataki na płytkiej wodzie. Najbardziej mi zapadło w pamięć jak podczas łowienia kleni prowadziłem wobler 4,5 cm z głębokiej wody na płyciznę około 70 cm i szerokości 3 m. Wyskoczyła za niż ryba uderzyła i zeszła na głęboką wodę. Wszystko działo się 4-5 m od moich butów a ja nie byłem w stanie ocenić jaką rybę mam na haku. Ryba zaś nie była takich rozmiarów by jej nie zobaczyć. Dopiero po chwili zrozumiałem że to nie może być kleń bo ryba jest zbyt mocna czyli zbyt duża jak na klenia. Taki atak jest jak mgnienie oka, błyskawica. Takich rzeczy się nie zapomina a ryba na zdjęciu niżej.

dscf1645zmniejszacz-pl931698.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×