Skocz do zawartości

Zakup Wędki


sysioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kij według opisu i użytych materiałów bardzo mocny i dość ciężki. Kołowrotek za mały i zbyt lekki do takiego dyszla. Połowić połowisz tym zestawem ale te komponenty pasują do siebie jak łopata do kuchni. Gdybyś kupił większy i mocniejszy kołowrotek mógłbyś w pełni wykorzystać potencjał wędziska. Z tym kołowrotkiem niestety nie będzie to możliwe na dłuższą metę.

Jaką masę będą miały zestawy którymi masz zamiar łowić tą wędką?

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz czy piszesz poważnie?

Chcesz ciągnikiem siodłowym holować puszkę po piwie?

Takie żyłki nawet tego kija nie przygną i się zerwie. Koszyk za lekki, wszystko nie tak.

 

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwaliłem sprawę chyba że będę polował na coś większego w takim razie, a przy takim zestawie bo już kupiłem wczoraj =(( będzie duża różnica holowania mniejszych ryb? 

 

Ale dziękuję za pomoc, a w granicach 300 zł pomożesz mi coś skomponować?, chodzi głównie o karpie i leszcze do 2 kg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety będzie, ryby 1-1,5 kg nie wymuszą na nim pracy.

Jeśli będziesz już nią łowił to proponuję Ci zmienić żyłki na grubsze unikniesz kłopotów i rozczarowań.

 

5 godzin temu, sysioo napisał:

Ale dziękuję za pomoc, a w granicach 300 zł pomożesz mi coś skomponować?, chodzi głównie o karpie i leszcze do 2 kg 

W tej kwocie bez problemu można wybrać coś na ryby o takiej wielkości. Jak rozumiem interesuje Cię łowienie z gruntu i koszyk. Co myślisz o wędkach typu feeder? Idealne na takie nieduże ryby.

 

 

Obejrzyj ten kijek wędzisko którym spokojnie połowisz swoje ryby i naprawdę będzie to satysfakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, sysioo said:

Witam, 

Otóż jestem początkującym wędkarzem i wczoraj zakupiłem oto taki zestaw

 

Jaxon TOP CARP FRXL 500 8BB

JAXON zaffira CARP 3,6m 3,0LBS 

Chodzi mi głównie o łowienie na koszyczek z gruntu, co sądzicie o takim zestawie? 

Od biedy możesz łowić z sygnalizatorem ale mniejsze ryby nie zrobią na nim wrażenia i dopiero przy brzegu dowiesz się czy coś złowileś. Mam karpiówkę 2lb i leszcz około 1.5 kg nie robi na niej większego wrażenia. Pomijam fakt jak waleczne są leszcze.

Spróbuj oddać do sklepu. Chyba że będziesz polować na dużeee karpie albo amury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...