Skocz do zawartości

Mała,spokojna,dziewicza rzeczka ?


Tomek13241324
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ;] z góry przepraszam jeśli podobny temat był juz wczesniej ,bo z tego co widzialem był ale potrzebuje konkretnej odpowiedzi,a mianowicie koło mojej miejscowosci płynie mała rzeczka około 2 m szerokości ,głębokosc sie wacha od pół metra do 1,5 metra.Z opowiadań dziadka kiedys tętniła zyciem miętusy,szczupaki,płotki,raki w niej zyły piżkami lata 70 kiedy nawet w rowach spotykało sie szczupaki.Teraz podobno nic w niej niema, ale cos w to nie wieże bo wody w okolicach odry sie oczyściły i wydaje mi sie, że to w ogóle nieuczęszczane miejsce przez wedkarzy moze mieć swój urok.Wiec mam kilka pytań.

-Jak stwierdzic czy w tej rzeczcze są rybki ;] ?

-Jak łowić w takiej rzeczce ,spinning ,ale w których jej miejscach ,jak zarzucać z nutrem pod nurt i wgl wszystko o metodzie łowienia w takim zbiorniku ,bo niemam zielonego pojecia :P

-jakich ryb mozna sie tam spodziewac i w jakich miejscach takiej rzeczki .?

Z góry dziekuje za odpowiedz i jesli taki temat sie powtarza prosze o rozpatrzenie ,jestem nowy i niejestem obeznany na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale czytałęm to nic tam niepisze o technice połowu ;p Niemam pojęcia nawet jak sprawdzić ,w których miejscach można spodziewać się ryb, ,jak spiningowac w takiej rzeczce i czym ;] Prosze o odpowiedz i z góry thx : ))

A i jeszcze 1 ,jeśli okazało by się że niema tutaj ryb ,myslałem nad zarybieniem ,mianowicie mam basen z małymi karasiami jest ich bardzo duzo i moze gdybym wpuszczal je dotej rzeczki drapieżniki przyszły by zanimi :) ?

Ps ta rzeczka jest połoczona z Odrą

Edytowane przez Tomek13241324
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze 1 ,jeśli okazało by się że niema tutaj ryb ,myslałem nad zarybieniem ,mianowicie mam basen z małymi karasiami jest ich bardzo duzo i moze gdybym wpuszczal je dotej rzeczki ....

Złamałbyś prawo. Daj sobie spokój z takimi pomysłami. Zarybień może dokonywać tylko użytkownik obwodu rybackiego zgodnie z operatem rybackim napisanym przez ichtiologa.

W tym wypadku nawet Twoja dobra wola pomocy tej wodzie nie będzie usprawiedliwieniem. Co do techniki połowu to może Nikos ;) lub woldi się wypowie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do techniki połowu to może Nikos ;) lub woldi się wypowie ??

No już bardziej to Ty jesteś kanalarzem ;), bo ja po ciurkach też latam, ale tych pstrągowych.

Tomek, wklej kilka fotek tej rzeczki, bo łatwiej będzie cokolwiek pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...