Skocz do zawartości

Najlepsza przynęta sczupakowa


arekej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od początku roku próboje złapać szczupaka na małym, prywatnym stawie no kill.

staw ma rozmiary około 20m na 10 i woda jest w nim całkiem mętna. Wiem, że są tam szczupaki, ale nie wiem na jakie przynęty je łowić. Łowię tylko na przynęty gumowe, może w tym jest mój błąd? proszę o porady na temat przynęt i kolorów w małym, mętnym stawie z głębokością max 3 m. 

prosiłybym też o techniki łowienie w tym miesiącu przy temperaturze około 10stopni

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ci alternatywę. Usiądź sobie rankiem na brzegu, może zobaczysz cud tarła. Jeszcze im się dobierzesz do skóry :)

Edytowane przez HaDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, arekej napisał:

Od początku roku próboje złapać szczupaka na małym, prywatnym stawie no kill. (...)

Wiesz, że łamiesz przepisy?chytry.gif

10 godzin temu, arekej napisał:

(...)prosiłybym też o techniki łowienie w tym miesiącu przy temperaturze około 10stopni

Wybij sobie na razie to z głowy. Mam nadzieję, że nikt z tego Forum nie udzieli Ci takich porad.uoeee.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Alexspin said:

Wiesz, że łamiesz przepisy?chytry.gif

Gdyby wiedział to by się nie pytał. Jeszcze kilka tygodni i będzie mógł łowić. 

 

 

8 hours ago, Alexspin said:

Wybij sobie na razie to z głowy. Mam nadzieję, że nikt z tego Forum nie udzieli Ci takich porad.uoeee.gif

Czy jest forum na którym można dostać takie porady? Nawet gdyby ktoś próbował to admin powinien to usunąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędzisko w granicach 1-7g max 3-10g, jeśli z brzegu to długość 270cm, jeśli z łódki 210cm, kołowrotek rozmiar 2000-2500, plecionka 0,04-0,06mm, przynęty - obrotówki rozmiar 0-2, wahadłówki rozmiar 00-0, woblery 2-5g, gumki na główkach 1-3g. Jeśli w łowisku występują szczupaki obowiązkowy przypon nie mniej niż 2kg nie krótszy niż 30cm (polecam DRAGON Surfstrand 1x19, lub 7x7).

Reszta przyjdzie sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...