Skocz do zawartości

Shimano Sedona 4000 Fi


CaCara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno wróciłem po latach do wędkarstwa i się mocno zapaliłem. Niestety mój stary Shimano Exage 2500 FC na kiju Robinson Cortez Power Jig 2.7m 8-30 cw dostał delikatnych luzów i czasami delikatnie gubi jakość nawijania plecionki w dodatku wydaje mi się trochę przymały, a mam zamiar łowić na większe przynęty gumy 12-15cm raczej na lekkich główkach do 10 gram obecnie na jeziorach w przyszłości może na rzekach, zbiornikach w okolicy Wrocławia. Chciałbym do nowego kijka SG2 medium game 12-35 2,2 metra dokupić kołowrotek. Najbardziej mnie zainteresował Shimano Sedona 4000 Fi czy to dobry wybór? A jeżeli tak to to przeglądając internet znalazłem kilka modeli np Shimano Sedona 4000FI xg czym są te różne skróty i poszególne modele?                                                 Inne opcje jakie znalazłem to :

1)Daiwa Ninja LT 4000

2)PENN SLAMMER 360 (ponoć niezniszczalny ale odbiega kulturą pracy) 

3)Dam Quick4 4000FD 

*znalazłem lekką używkę Dam Quick 7 4000FD może też sensowana jeżeli jakością mocno różni się od Quicka 4

POŁAMANIA KIJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZwinnyPstrąg napisał:

Dam Quick 4 5000 FD dzis zamówiłem do kija Dam DAM Yagi Spin 2.44M 15-53G, jak dojdzie do piatku to w weekend jade na kanal w Holandii i dam znac jak smiga.

Ja nie wytrzymałem ciśnienia i nie mogąc zasnąć postanowiłem sobie ulżyć i zamówiłem shimano Saharę Fi 4000. Czekam na relacje czy jesteś zadowolony z zakupu i na pewno podzielę się opinia na temat swojego zakupu. Połamania ( ja dzisiaj testowałem nową wędkę niestety nie na rybie może następnym razem się uda :bije:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...