Skocz do zawartości

Łowisko Specjalne OKOŃ


MICHNIK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Okoń jest łowiskiem które regularnie odwiedzam, jest to powyrobiskowy zbiornik po żwirowni o powierzchni około 6 ha ,czystej wodzie i zróżnicowanej głębokości. Znajdziemy tam górki i 1,5m wypłycenia jak i 15m doły, mamy tam do dyspozycji 53 stanowiska wędkarskie ,wiaty pod którymi można skryć się przed deszczem, gotowe miejsca na ogniska i grill, bar oraz sklepik wędkarski a także wypozyczalnie sprzętu wędkarskiego.Zbiornik zamieszkują liczne gatunki ryb tołpygi, karpie do 15kg, amury, jesiotry do 15kg, piękne jazie i karasie, wielkie sumy do 80kg, na spinningistów czeka wiele drapieżników a także waleczne pstrągi tęczowe z którymi zawsze jest fajna zabawa.Miejsce to jest ciche spokojne i malowniczo otoczone lasem, także przyjemnie się tam wypoczywa a do tego można fajnie połowić, ja tam byłem wiele razy i nigdy nie żałowałem, także polecam gorąco i jeśli ktoś ma możliwość powinien to łowisko odwiedzić, a znajduje się ono w Janówku Pierwszym około 30km od Warszawy i 10km od Nowego Dworu Mazowieckiego.Kontak, możliwość rezerwacji, cennik oraz wszelkie informacje i zdjęcia znajdziecie na stronie http://www.okon.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem że, nie ma tam możliwości biwakowania, a przynajmniej nic nie wspomina o tym właściciel na stronce www. Co do spotkania optowałbym raczej za Mazurami, każdemu mniej więcej tak samo daleko, oprócz Nikosia :). Za to dostanie przyjemność organizacji. Ale to daaaleka przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...