Skocz do zawartości

Który kołowrotek wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam pewien dylemat , a mianowicie który kołowrotek wybrać do feedera 3.30/45 g czym się rożnią oprócz ceny oczywiście i czy jest sens dołożyć znalazłem tego dragona w dobrej cenie 

Megabaits Methodfedder FD550i

 lub ten   

Dragon Fishmaker II Stealth FD530i

 ewentualnie 

York fedder Method Black 4500

 z góry dziękuję za pomoc 

Edytowane przez wind
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megabaits i Dragon to zdaje się ten sam dystrybutor. Krzysztof może wiedzieć coś więcej.

Moim zdaniem te kołowrotki są na tyle podobne, że to bez znaczenia. Będziesz łowił obciążeniami porównywalnymi do spinningu szczupakowego ;) 

Jeżeli jeszcze nie kupiłeś wędziska to wybierz mocniejsze bo będzie bardziej uniwersalne.

Edytowane przez zwykły michał
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zwykły michał napisał:

Megabaits i Dragon to zdaje się ten sam dystrybutor. Krzysztof może wiedzieć coś więcej.

Moim zdaniem te kołowrotki są na tyle podobne, że to bez znaczenia. Będziesz łowił obciążeniami porównywalnymi do spinningu szczupakowego ;) 

Jeżeli jeszcze nie kupiłeś wędziska to wybierz mocniejsze bo będzie bardziej uniwersalne.

Mocniejsze już mam 360/120g  , teraz rozglądam się za czymś lżejszym pod białoryb max 2-3 kg , chodzi mi o to żeby była jakaś frajda z holu , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, beelzenef said:

A może ma pan jakieś sprawdzone młynki do max 220 zł ? Wiem że sporo było takich tematów ale korzystając z okazji

Na forum nie używamy takich tytułów. Kilku chłopaków mogliby być moimi ojcami a ja dla kilku i piszemy do siebie po imieniu albo per Ty. Będę zobowiązany ;)

W tej cenie to chyba tylko Okuma, sam bym kupił gdybym potrzebował. Mam takie same obserwacje jak @SzybkiOkoń Może nie jest to najnowszy model ale sprawdzony w boju a to ważne.

Właściciel sklepu to mój dobry znajomy i mówi co się psuje i ludzie odnoszą. Miałem nawet zamiar kupić Okume ale nie mam potrzeby. Ewentualnie DAM bo ma świetne recenzje z tego samego źródła.

Nie wiem kto z nas śledzi ceny na bieżąco ale zmieniają się bardzo szybko. Twój budżet może niedługo nie wystarczyć :(

Edytowane przez zwykły michał
Spacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...