Jump to content

Jeziorko Czerniakowskie, ryby, miejscówki, przynęty


Tadzie Gady
 Share

Recommended Posts

Siema, chciałem pójść na ryby na spinning nad jeziorko czerniakowskie w Warszawie, polecicie jakieś skuteczne przynęty i miejscówki nad tym jeziorkiem?
Jakbyście mogli to możecie też dopisać skuteczne przynęty pod grunt i miejscówki pod grunt.
Pozdrawiam:)
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Trochę odkopię temat. W zeszłym roku miałem zezwolenie paro dniowe na mazowieckie i m.in. byłem właśnie na jeziorku Czerniakowskim na południe od mostu przy ulicy Gołkowskiej. Z tego co wiem można łowić tylko w tych rejonach. Ostatnio będąc w Wwa i spacerując nad jeziorkiem zauważyłem paru wędkarzy na północnej części od wskazanego mostu. Zaciekawiony czy coś się zmieniło chciałem sprawdzić jak to teraz jest i coś ciężko się doszukać informacji. Na wykazie wód PZW nie ma jeziorka. Z tego co rozumiem jeziorko Czerniakowskie nie podlega pod PZW? Jak możesz @Docio to potwierdź lub wyprowadź mnie z błędu. I przy okazji jak to jest z miejscówkami na północnej części jeziorka? Co kawałek pomosty aż kusi :) się zatrzymać, a pamiętam, że gdzieś kiedyś czytałem, że wolno łowić tylko na południe od mostu...

Link to comment
Share on other sites

Kusy. Nie mam pojęcia jak jest z jeziorkiem Czerniakowskim. Przestałem je odwiedzać pod koniec lat 90-tych bo to co się tam DZIAŁO całkowicie mi nie odpowiadało ani nie sprzyjało spokojnemu relaksowi. Przeniosłem się na port czerniakowski i to był dobry wybór do momentu aż wstawili przegrodę. Wieczna niżówka zmusiła mnie do powrotu do portu praskiego i na otwartą Wisłę.

Link to comment
Share on other sites

To dla potomnych, na jeziorku Czerniakowskim wystarczy tylko karta wędkarska. Nie trzeba mieć opłaconych składek. Zakaz wędkowania jest na północ od mostu przy ulicy Gołkowskiej (rezerwat przyrody).

Dzięki @Ubertroll za pełną i rzetelną informację :cheers:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...