Skocz do zawartości

Zestawy spławikowe - opinie i sposób montażu


Asfalt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

dziś wyrobiłem duplikat mojej karty wędkarskiej sprzed 11 lat i z tego co pamiętam zawsze miałem problem z kompletowaniem i ustawieniem zestawu spławikowego. Teraz znalazłem zbawienie na stronie Decathlona w postaci gotowych zestawów spławikowych. Chciałbym zapytać was o opinie na temat takich produktów i o sposób montażu takiego zestawu. Tutaj z tego co widzę jest 7 metrowa żyłka + przypon, oznacza to, że po prostu nawijam żyłkę na pusty kołowrotek i mam gotowy zestaw? Nie za krótka ta żyłka?

Jeśli mielibyście do polecenia takie zestawy na Wisłę, to byłbym bardzo wdzięczny za polecenie.zestaw-pf-rl900-t-02g-do-polowow-powierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Asfalt said:

Tutaj z tego co widzę jest 7 metrowa żyłka + przypon, oznacza to, że po prostu nawijam żyłkę na pusty kołowrotek i mam gotowy zestaw? Nie za krótka ta żyłka?

Długość żyłki jest w porządku jeśli używana zgodnie z przeznaczeniem. Taki zestaw przywiązuje się do szczytówki w bacie. Taka wędka nie ma przelotek ani kołowrotka.

Taki zestaw będzie dobry na Wisłę bo to duża rzeka i znajdą się miejsca gdzie się sprawdzi.

Edytowane przez zwykły michał
składnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...