Jump to content

JAKOŚĆ SPRZĘTU CORMORAN-DAIWA


calver56
 Share

Recommended Posts

Mam od roku bardzo dużo uzasadnionych reklamacji na sprzęt Daiwy i Cormorana . Natrafiam na ogromne problemy z naprawami gwarancyjnymi , które są notorycznie odrzucane nawet w ewidentnych przypadkach winy producenta.  Nawet odpłatna naprawa w czasie gwarancji  jest niemozliwa. Czy spotyka was to samo ?

Link to comment
Share on other sites

Kilka lat temu miałem "ciężkie" przejścia z feederem Mikado po złamaniu szczytówki. Przez pół roku nie potrafili dopasować lub sprowadzić i sprzedać mi jej. W końcu okazało się, że zgubili środkowy skład. Dopiero realna groźba postępowania cywilnego sprawiła cudowne odnalezienie składu ale szczytówki i tak nie dopasowali.

Link to comment
Share on other sites

Witam nie tylko Cormoran ,Daiwa czy Mikado mają z tym problem u Shimano też nie wygląda to dobrze.Miałem kiedyś sklep i obroty nie były jakies rewelacyjne,ale takie firmy jak Jaxon,Dragon czy Konger wymieniały bez szemrania na nowy.Z tymi poważnymi markami to robiłem tak że woziłem do kolegi co ma sklep że tak powiem poważny (1200 m2) i szło przez niego -bez problemów.Czyli z tego wniosek taki ze jak ktoś jest mały to go olew.....Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...