Skocz do zawartości

Spotkanie nad Narwią. Sierpień 2014.


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jak w temacie. Planujemy wspólnie z zaprzyjaźnionym portalem spotkać się, jak to drzewiej bywało, w znakomitym gronie użytkowników ForumWedkarskie.pl oraz SSG. Temat póki co w powijakach ale mamy dla chętnych dwie podstawowe informacje.

Termin: druga połowa sierpnia. Jest propozycja zjazdu w dniach 14-17 sierpnia lub od 18 sierpnia w ... dal ;)

Miejsce: stanica wędkarska PZW w miejscowości Czarnów. Zakwaterowanie pod namiotami (1) lub w stanicy (2). Mapa.

Stanica - cennik.

Opłaty PZW Mazowsze.

 

Konkretny termin będzie ustalony na przełomie maja i czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat spotkania rozwija się mocno i dość gwałtownie ewoluuje ;) więc zainteresowani mogą zapoznać się z aktualną sytuacją i ustaleniami na SSG w temacie Narew 2014 . Ustalmy, że tutaj przyjmiemy jedynie deklaracje pobytu, kwestie organizacyjne rozważamy w linkowanym temacie. To z powodu bardzo prozaicznego, głównym organizatorem jest administrator i właściciel portalu SSG. Jednocześnie pozwoli nam to uniknąć bałaganu i nieporozumień wynikających z dyskusji na ten sam temat w różnych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem odwagi tu pisac by nie wchodzić nikomu w jego ogródek. :) Jednak skoro już temat zacząłeś to nie zmuszajmy użytkowników forum do rejestracji w SSG. Taka byłaby nieodzowna, gdyż czytać można wszystko ale pisac już nie.

Z przyjemnością zainteresowanym udzielę wszelkich informacji oraz podejmę się roli łącznika. Chętni nie muszą się logować w SSG wszystko dogramy tutaj, choć sedno będzie opisywane tam. Wystarczy śledzić wątek i wszystko powinno być jasne. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z działki do Poltuska jakieś 30km a z domu koło 50. Auto mam więc z chęcią podjadę jak praca pozwoli tyle że łódką było by przyjemniej. Narew jest bardzo ładna w dół od mojej działki a zwiedziłem może 10 km w tamtym kierunku. Tą czy inną drogą z chęcią się zjawię. Ktoś musi tam ze spinem połowić :) a przy okazji nauczę się może czegoś od was ze stacjonarnego wędkarstwa no i skosztuje choć kroplę słynnego cytrynowego nektaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Podbijam temat, tym bardziej, że zostało nam półtora miesiąca. Nie wymagamy deklaracji, kto i na jak długo przyjedzie, każdy będzie mile widziany. Przypominam tylko, ze spotkanie jest planowane w terminie 18-22 sierpnia w miejscowości Ponikiew koło Pułtuska nad rzeką Narew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni jadę w tamto miejsce. Rozpoznam odcinek brzegu, który wcześniej był podlany i przekażę uwagi. Wtedy konkretnie będzie można zdecydować o miejscu a czas na wybór jest odpowiedni - niski stan Narwi. A niska wody odkrywa doły. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Woda strasznie niziutka, już dawno takiej nie było. Jak praca pozwoli to z chęcią podskoczę na miting ;) W zeszłym roku z kilku złowionych sumów z Narwi dwa ok 90 cm zabrałem do domu, obydwa w żołądkach miały szczypce raków i resztki muszli. W tym roku zabrałem jednego, ta sama zwartość żołądka. Ja z gruntu nie łowię ale może wam się przyda ta informacja.

Edytowane przez Hubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cóż, spotkanie i po ... spotkaniu. Niestety, ze względów rodzinnych musiałem wrócić przd planowanym terminem. Relacja w postaci arykułu pewnie gdzieś za tydzięń, jak dostanę wszystkie zdjęcia :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sumy padły ale nie na Narwi?

Słyszałem, że kolejny wąsaty, ok 1.1m złowiony na Martwej Wiśle.

Informacja wiarygodna.

Drugi (prawdopodobnie) zerwał komuś żyłkę :D

 

Wytrzymaj Zbyszku, po deszczu ryby podejdą chociaż woda będzie rwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...