Jump to content

Gdzie oni są.......

Guest Ozet
 Share

Recommended Posts

No właśnie, @Spławik66 zagląda ( był dziś rano ) i pewnie ostro praktykuje, a @woldi?? Waldek nie pokazuje się od tygodnia. Pewnie gdzieś w trasie ...

Siemanko Ozecie  :)   Jeszcze żyję. Zaglądam, czytam i punktuję ;)  Na pisanie nie bardzo mam czas. Robota się do mnie przyczepiła i odczepić nie chce.... Byłem na rybach dwa razy w zeszłym tygodniu zanim przymarzło. W sobotę żeby połowić musiałem zrobić w centymetrowym lodziku okienko dla mojego spławika. Połowiłem. Kilkanaście "poczciwych" płoci i trochę mniej "poczciwych" kleni.  Klenie w stojącej wodzie mogą się wydać dziwne, ale tak już jest że na zimę i one uciekają z szybko płynącej wody w zaciszniejsze rejony. Nęciłem symbolicznie, zwykłą zanętą z domieszką zmielonej psiej karmy. Na przynętę pęczak bez dodatków i kukurydza z puszki. Największa płoć 35cm. Klienie do 40. Teraz zostaje czekać aż zima się zdecyduje... w tę albo wewtę ... 

ytując Grzegorza C. "Gdzie oni są" ci wszyscy moi przyjaciele...tzn. Spławik 66 i Woldi?

a @woldi?? Waldek nie pokazuje się od tygodnia. Pewnie gdzieś w trasie .

Dokładnie trafiłeś Danielu, nawet Hiszpanię zaliczyłem ;), nad rz.Ebro byłem, ale niestety bez wędek :(  Praca, praca Zbyszku.

Edited by woldi

• 3 weeks later...

Podepnę się do tematu.

Gdzie są uczestnicy i zwycięzcy konkursu na rybę jesieni?

Spodziewałem się tu kontynuacji, opisu zwycięzców konkursu na temat złowionych okazów, wrażeń z połowu etc

Zastanawiam się, dlaczego ładne zdjęcia i piękne ryby przegrały w tej konkurencji?

Mam nieodparte wrażenie, że taka formuła konkursu nie sprawdziła się.

Będzie ciąg dalszy?