Skocz do zawartości

obrotówki i wahadłówki


1papilion9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zabieram się do kupna obrotówek firmy mepps i tu pojawia się pytanie jaki rozmiar wybrać na szczupaka i jakie wzory. Narazie zakupiłem 2 z seri black fury srebrne z czarnym tłem i czerwonymi oraz zółtymi kropkami o rozmiarze 3. Macie jakieś obrotówki sprawdzone tej firmy na szczupaka?

Co do wahadłówek to nie wiem jakiej firmy wziąć jaki kolor i rozmiar na szczupaka oczywiście

Moje łowiska to jeziora jedno z 5m głębokie drugie okolo 2m i rzeka warta 2m głębokości

Edytowane przez 1papilion9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również z Meppsów narazie zrezygnowałem. Trochę za drogie... Są dużo tańsze, równie dobrze pracują. A co do D.A.M Effzett również bardzo polecanych, i z półki cenowej Meppsa przejechałem się na jakości... Opisałem to w innym wątku... Zraziłem się do Effzett'a.

Edytowane przez RybakONB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lusoxa2 srebrnego i leży w domu w pudełku.To dobra obrotówka na jeziora na których nie ma zaczepów,albo trzeba umiejętnie prowadzić.Bez dopalacza blisko leci..Jeszcze może popróbuję z lusoxem ;)

 

Osobiście z tych tańszych a dobrych obrotówek(około 12zł) wolę dam effzett executor nr.3 srebrny niż bym miał brać zwykłą srebrną aglię3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dama mam srebrną obrotówkę nr.3 z której czarne napisy z czasem się zdarły a z wahadłówki dam błyszcząca naklejka po prostu się odkleiła :( i mam kolor uniwersalny srebrny.Od razu Ci mówię,że od zwykłej aglii3 mepsa skuteczniejszy jest(przynajmniej u mnie się sprawdził) effzett executor nr.3 i jest lepiej wyważony.(dalej poleci)

 

- Z jaxona mi się nic nie odkleiło ;) Miałem obrotówkę jaxona (srebrną w czerwone paski),to okonie waliły jeden za drugim. :)

 

-Mepps Lusox mi się trzyma a też był przetargany po dnie odry.-Troche mi go na odrę szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lusoxa2 srebrnego i leży w domu w pudełku.To dobra obrotówka na jeziora na których nie ma zaczepów,albo trzeba umiejętnie prowadzić.(...).

... zwłaszcza to drugie, więc naucz się wreszcie i przestań wydziwiać w jednym poście, a w kolejnym robić z siebie GURU, bo to już jest nudne. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zwłaszcza to drugie, więc naucz się wreszcie i przestań wydziwiać w jednym poście, a w kolejnym robić z siebie GURU, bo to już jest nudne. :angry:

Też sądzę że problem tkwi w tym drugim, ja osobiście nie mam takich problemów a cały czas z dociążeniem lata. Na Jeziorze z dużą ilościa zaczepów i roślinek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy sprawdzone modele obrotówek Jaxon. Dwie pierwsze miały w oryginale gołe kotwiczki, więc wykonałem chwościki z czerwonej włóczki i czarnej nici, gdyż połączenie tych dwóch kolorów dobrze działa na okonie w Warcie i starorzeczach.

b3db7a81f2f3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...