Skocz do zawartości

Gumiś - krab


Alexspin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w jednym z internetowych sklepów "cóś" takiego:

Manic Crab Savagear

przyneta-3d-manic-crab-savagear.jpg

Polecany jest do połowów morskich:

Doskonałe odwzorowanie kraba, posiada niezwykle wysoką szczegółowość. Odnóża poruszają się w czasie opadu i zwijania, sprawiając, że przynęta porusza się bardzo realistycznie. Wykonywane przez przynętę mikro ruchy działają jak magnes na drapieżniki, motywując je do natychmiastowego ataku. Doskonała przynęta do wielu technik wędkarstwa słonowodnego, szczególnie do metody Rock Fishing, sprawdzi się idealnie przy łowieniu: wargaczy, morskich basów i innych.

 Ciekawe, czy sprawdziłby się na okonie i sandacze "z opadu"?

 

Ps

Ma jedną zasadniczą wadę, jest makabrycznie droga ok. 18 PLN :(

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe, czy sprawdziłby się na okonie i sandacze "z opadu"?

 

Jak nie zaufasz reklamie, nie kupisz i nie przetestujesz w wodzie to nie będziesz wiedział.

U nas są takie kraby w wodach morskich.

Często znajdowałem je w żołądkach dorszy ale nigdy u sandacza, wargacza czy morskiego bassa.

(Nie ma ich u nas) :)

 

Mamy tyle świetnych przynęt na nasze ryby, że za tą kasę możemy wybrać coś bardziej korzystnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ceny są przyzwoite, a nie "z sufitu" 18,99zł za 5szt + koszty przesyłki razem wychodzi 5,86zł za sztukę... :(

 

Ps

W podobne raczki (1,50zł za 5 szt) właśnie się zaopatrzyłem. Wypróbuję ich łowność w następny weekend.

179_46_TJ-F_A.jpg179_45_TJ-F_B.jpg179_49_TJ-F_D.jpg179_48_TJ-F_C.jpg

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

 

W podobne raczki (1,50zł za 5 szt) właśnie się zaopatrzyłem. Wypróbuję ich łowność w następny weekend.

179_46_TJ-F_A.jpg179_45_TJ-F_B.jpg179_49_TJ-F_D.jpg179_48_TJ-F_C.jpg

Kupiłem podobnego  raczka, ale na razie niewiele łowiłem na niego.

 Ładnie odwzorowany, kolory i pracuje łapkami zarówno przy prowadzeniu ogonem do tyłu jak i przodu.          

Zainspirowało mnie do tego praktyczne zdarzenie,  

W lipcu złowiłem na Mazurach ładnego okonia i miał w żołądku 2 niestrawione raczki dług. 3-4cm

Poprzedniego roku też takiego okonia złapałem, czyli one lubią ten pokarm i na niego polują.

Trzeba próbować w łowiskach gdzie są raki, bo może okazać się kilerem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja używam raczków z mikado- są bardzo tanie a dają naprawdę dobre okazy.

 

A co na nie łapiesz? Zastanawiam się nad tymi raczkami, czy krabami. Do tej pory używałem zupełnie innych przynęt. A chciałbym rozszerzyć swoje możliwości i próbować innych rzeczy i protestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co na nie łapiesz? Zastanawiam się nad tymi raczkami, czy krabami. Do tej pory używałem zupełnie innych przynęt. A chciałbym rozszerzyć swoje możliwości i próbować innych rzeczy i protestować.

Protestować nie masz przeciwko czemu... :D :D :D

Te raczki z mojego postu są chętnie podskubywane przez okonie, ale nie wszędzie, raczej tylko tam gdzie w ogóle raki występują.

Krabiki warto przetestować w kanałach portowych (Ustka, Kołobrzeg, Gdańsk), z opadu powinny dać pozytywne efekty. Są drogie, ale zaopatrzę się w nie na listopadowe zawody w Gdańsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...