Skocz do zawartości

Pokrowiec na wędki


marckus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

tak się zastanawiam, nad zakupem bezpiecznego pokrowca do transportu, moich spinningów. No i tutaj rodzi się problem, znalazłem jak na razie jeden, który w miarę mi pasuję:

 

Pokrowiec-tuba X-Team TV w rozmiarze 160 cm ponieważ mam długie wędki.

 

I tutaj mam do Was parę pytań, czy, może posiadacie coś takiego, jeżeli tak czy zmieści minimum 2 wędki? Jeżeli, nie to co możecie polecić? Jeżeli, chodzi o pokrowiec to nie potrzebuję miejsca na kołowrotek bo zawsze rozkładam swój sprzęt. A i tuba na wędki nie wchodzi w grę.

 

Z góry dzięki za porady.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nowość, wątpię czy uzyskasz autorytatywną odpowiedź. Patrząc na zdjęcie, wygląda, że powinny wejść dwa wędziska. Najlepiej zadzwoń do sklepu i zapytaj, to będzie najpewniejsze.

Jak się dowiesz, napisz - byłbym również zainteresowany.

 

Ps

Tutaj masz taniej.

 

Porównując z tym wygląda, że ten wybrany przez Ciebie, prawie na pewno zmieści dwa, a może nawet trzy wędziska.

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tego typu tubę o średnicy 70 mm, wchodzą mi dwa kije, rękojeściami na przemian. Ta konkretna jest akurat krótka, ale pewnie dostępne są i dłuższe. A skoro w rurę wchodzą dwa, to w ten który Ty znalazłeś, wejdzie pewnie więcej. 

 

Tutaj masz jeszcze tubę "od kompletu". W ten wchodzi 5-6 wędzisk, ale tylko Dragona (chyba?)  ;)  :P

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pokrowce DRAGON-a są bardzo dobre, ale broń Borze nie z tego sklepu, będziesz czekał na dostawę ze dwa tygodnie. Ten sklep w ogóle nie utrzymuje żadnego zapasu, robią zakupy pod konkretne zamówienia i zanim do nich dotrze z hurtowni, zanim przepakują i prześlą do odbiorcy, to można umrzeć. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za podpowiedzi  :cheers:


Jak się dowiesz, napisz - byłbym również zainteresowany.

 

Alek, napisałem maila jak, coś się dowiem to jak najszybciej dam znac.

 


Tutaj masz jeszcze tubę "od kompletu". W ten wchodzi 5-6 wędzisk, ale tylko Dragona (chyba?)

 

Jarku, to opakowanie wydaje się być bardzo fajne, na bank się temu przyjże. Jeśli tutaj wchodzą tylko Dragony, to mogę mieć problem z Daiwą :P  :D

 


ale broń Borze nie z tego sklepu,

 

Nigdy nie zamawiałem z tego sklepu, jakoś od początku przypadł mi fishing-mart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Fihing-Mart to dobry sklep. Porównywalne są też http://www.wedkarski.com/, http://eldoradosklep.pl/ i http://okonek.com.pl/ natomiast https://topfish.pl/ radzę omijać szerokim łukiem, ja go nawet wyrzuciłem z moich zakładek... ;)

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, to opakowanie wydaje się być bardzo fajne, na bank się temu przyjże. Jeśli tutaj wchodzą tylko Dragony, to mogę mieć problem z Daiwą

 

Ale złośliwiec się odciął.  :D Dałem tego konkretnego linka, bo jest tam szczegółowy opis produktu i z tego opisu wiem, ile kijków wchodzi w niego. Jaxona boli opisanie własnego wyrobu. W takim razie masz tutaj, w polecanym sklepie i jeszcze taniej. ;)

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale złośliwiec się odciął. 

 

O, już tam od razu złośliwiec  :D

 


Jaxona boli opisanie własnego wyrobu.

 

No i tutaj Jarku, zgadzam się z Tobą w 100000% ;)  Nawet na ich stronie, nic nie jest napisane.. Chyba, cały budżet poszedł na materiały, do wykonania pokrowca a na opis już kasy zabrakło :D  :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, już tam od razu złośliwiec  :D

 

No i tutaj Jarku, zgadzam się z Tobą w 100000% ;)  Nawet na ich stronie, nic nie jest napisane.. Chyba, cały budżet poszedł na materiały, do wykonania pokrowca a na opis już kasy zabrakło :D  :diabelek:

Złośliwość, to cecha ludzi inteligentnych... :P

 

Mimo, że opis JAXON-a jest bardzo skromny, a nawet powiedziałbym, że jeszcze skromniejszy, to osobiście brałbym ten pokrowiec JAXON-a i to nie z sympatii do wędzisk i kołowrotków tej firmy, ale kształt i wygląd bardziej mnie zachęca. No cóż de gustibus non est disputandum... ;)

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pokrowiec Dragona zamawiałem ze sklepu Insel. Udało mi się trafić na dość dużą promocję, w sumie to mnie skłoniło, bo nie miałem w planach nagłego zakupu. Popatrz po sklepach, pod koniec roku zdarzają się promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, kontaktowałeś się w sprawie pojemności pokrowców? Jeśli nie to ja już mam odpowiedź:

ten pokrowiec mieści trzy wędziska spinningowe,

ten pokrowiec mieści dwa wędziska spinningowe.

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tak. Pokrowiec jest solidny, bardzo estetyczny, a co najważniejsze doskonale chroni zawartość. Okazało się, że bez problemów mieści 4 wędziska spinningowe, a i 5-te też jeszcze by weszło, tyle, że wówczas byłoby już ciasno.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Pokrowiec jest solidny, bardzo estetyczny, a co najważniejsze doskonale chroni zawartość. Okazało się, że bez problemów mieści 4 wędziska spinningowe, a i 5-te też jeszcze by weszło, tyle, że wówczas byłoby już ciasno.

Polecam.

Alek dzięki za info, przydatne informację  :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety nie, to pokrowiec wyłącznie na wędziska, Ja kołowrotki przewożę w torbie i montuję na łowisku.

Witam. Odświeżę :) Zakupiłem pokrowiec do spiningu, jednak dzisiaj oddałem go. Nie pasuje. Pokrowiec na odległościówkę jednak musi mieć inaczej wykonana ,,komorę" na kołowrotek. Po prostu dolnik jest dłuższy i nie pasuje do pokrowca od zwykłego spiningu. Z uwagi na powyższe chyba się zdecyduje na pokrowiec Trapera 2 komorowy match competition.

Zastanawiam się jeszcze nad ilością komór. Początkowo chciałem tylko jedna. Ale po zastanowieniu przemawiają do mnie jednak dwie komory. różnica w cenie pomiędzy dwoma a trzema komorami to 40 zł. Tylko czy inwestować w aż trzy komorowy????.... Pozdrawiam

Edytowane przez jarosław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko czy inwestować w aż trzy komorowy?

 

Jarek, myśl przyszłościowo. Ja tak zrobiłem i najpierw w trzeciej komorze jeździły tuby z wagglerami i tyczka do podbieraka, a teraz to miejsce zajmuje trzecia odległościówka. Teraz dołożysz tylko 40 zł, potem, w razie potrzeby, ile?... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, myśl przyszłościowo. Ja tak zrobiłem i najpierw w trzeciej komorze jeździły tuby z wagglerami i tyczka do podbieraka, a teraz to miejsce zajmuje trzecia odległościówka. Teraz dołożysz tylko 40 zł, potem, w razie potrzeby, ile?... ;)

MAsz rację Jarku :) Zamówię ten 3 komorowy :) Dzięki za radę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...