Skocz do zawartości

Prezent dla kumpla wędkarza


Adrian Piątek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem nowym członkiem forum i bardzo proszę o pomoc. 

Z wędkarstwem mam niewiele wspólnego, właściwie nie byłem nigdy na rybach, ale potrzebuję pomocy. Mój najlepszy przyjaciel jest zapalonym wędkarzem i zbliża się jego osiemnastka. Na moją 18 wymyślił mi kreatywny i fajny prezent, dlatego nie chcę dać mu kasy i mieć z głowy, chciałbym też podarować mu coś fajnego. I tu moje pytanie. Co można kupić wędkarzowi, gdy nie znam specyfikacji jego wędki i w ogóle nie wiem jaki ma sprzęt, czyli coś uniwersalnego. Jeśli chodzi o budżet to ok. 150zł mogę wydać. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mogli od razu podesłać jakieś linki do konkretnych produktów.

Z góry dziękuję serdecznie za pomoc i pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wiedzy o metodach jakimi poławia trafienie z "kreatywnym i fajnym" sprzętem wynosi ok 5%. A może nieco więcej, niech no pogrupuję tematycznie.

Grunt i ciężki grunt. Standardowy spławik, match (aby znów nie wywoływać burzy ;) ), przepływanka zwykła i odległościowa oraz bat. Spinning lekki, szczupak, sandacz, pstrągi, trocie. Wędkowanie morskie z kutrów i z plaży. Wędkarstwo muchowe.

No faktycznie wyszło najogólniej 10% szans. Jeśli jednak dodamy upodobania do określonych wędzisk z podziałem na akcje i pracę oraz firmy, które lubi lub wręcz odwrotnie, to już mi wychodzi nie 10%, nie 5% ale tylko 2% szans na trafienie z przydatnością sprzętu.

Ha, zapomniałem o całym majdanie wędkarstwa karpiowego i zawodniczego :) Oj czuje porażkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Książka to też ciekawy pomysł na prezent,natomiast moim zdaniem faktycznie bez żadnych szczegółów ciężko będzie nam cokolwiek doradzić i pomóc,nie wiemy jakie metody połowu stosuje Twój kolega,podaj dodatkowe informacje. Z uniwersalnych prezentów polecam akcesoria typowo wędkarskie oraz odzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...