Skocz do zawartości

Wędka Spinning Konger Carbomaxx Team Spin 270/20 + Kołowrotek


Okoń122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W zeszłym roku nabyłem wędkę na szczupaki/sandacze Konger Carbomaxx Team Spin 270cm do 20g wyrzutu. Niestety z mojej głupoty wędce urwało szczytówke (złamałem ją drzwiami w pokoju) ale Konger mnie pozytywnie zaskoczył i mimo uznania usterki jako mojej winy dostałem drugi, identyczny NOWIUTKI model tej wędki. Ofoliowany cały, z karteczkami itp.

Jako, że łapanie szczupłych i sandaczy zostało wyparte przez miłość do łowienia okoni, tak chciałbym odsprzedać tą wędke. Po gwarancji (miesiąc temu) zrobiłem z nią 2-3 wypady nad wisłe. Wpadł szczupły na 70cm i sandaczyk 68cm, oczywiście wróciły do wody default_smile.png Wędka pięknie pracowała. Wędka ma nawet jeszcze ofoliowany dolnik. Do wędki daję gratis też kołowrotek z allegro, chiński Rumpol New Master za 35z (z przesyłką)ł z allegro. Powiem szczerze, że lepiej chodzi od kultowego goldena z metalową szpulką za 90zł default_smile.png

Za wędkę z kołowrotkiem chciałbym 60zł do negocjacji. Sprzęt jest praktycznie nie używany, prócz tych 2-3 wypadów. Zero jakichkolwiek zarysowań czy uszkodzeń. Do wędki także oryginalny, czarny pokrowiec.

Kontakt na Priv lub telefonicznie: 506 975 966

Mogę podesłać zdjęcia, jeśli ktos chce ją zobaczyć.post-3987-0-18773500-1472567617.jpg

post-3987-0-21268200-1472566120.jpg

post-3987-0-41826500-1472566167.jpg

post-3987-0-94865000-1472566218.jpg

post-3987-0-75109200-1472566268.jpg

Edytowane przez Okoń122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcesz się pozbyć tej wędki, przecież ona również dobrze obsłuży Ci "okoniowanie". Chyba, że zależy Ci na "wklejance", to rozumiem Twoją decyzję. Jeśli nie jesteś "przyciśnięty do muru", na Twoim miejscu nie pozbywałbym się tej wędki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytówka tej wędki jest za gruba. Łowił będe na niedalekiej komercji, zrobionej z krótkiego, 500metrowego odcinka starej wisły. Tam jest sporo zakamarków i sporo otwartej wody. Tym kongerem, paproszkiem 3-4cm na główce 2-3g nie rzuce dalej, jak 8-10metrów i nie wyczuje brania 10-20cm okonków, których jest tam pełno :) A łapanie szczupłych, sandaczów jakoś mnie tak nie zadowala jak te piękne, żarłoczne okonki :) Szukam jakiejś wędeczki wklejanki do 8-10gram na te wariaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy masz świadomość, że okonek 10cm jest niewymiarowy, a 20cm to ledwo, ledwo? :angry:

Tak, ale na ich szczęście jestem wrogiem mięsiarzy i wypuszczam WSZYSTKIE ryby, prócz tych, których nie wolno. 

A i nie nastawiam sie na takie maluszki. Nie moja wina jednak, że takie małe skubańce łapią się na gumki nawet 5-6cm...

Edytowane przez Okoń122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • hege zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...