Skocz do zawartości

Jaki feeder z rodziny mikado na narew?


Piotr Łebkowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym roku rozpoczynam przygode z feederowaniem i jestem w trakcie kompletowania sprzętu.
Tak jak w tytule główne wedkowanie bedzie na narwi i sporadycznie na jeziorach(urlop).
Jestem fanem mikado i chcialbym zeby pomoc zamknela sie na tej firmie,przejrzalem dziesiatki for i dlatego moje pytanie jest dosc sprecyzowane.
mam głeboko posuniete zamawianie tych wedek.
Mikado Golden Bay Feeder 390 do 140g
MIKADO Trython Feeder 390 cm do 100g
Tranzakcja jeszcze nie została zfinalizowana i ogarnely mnie watpliwosci czy zamiast trythona nie wziasc ktorej z ponizszych
SHT 390 Heavy Feeder CW 140
Mikado Hirameki Fishfinder Feeder 390 do 130g
Mikado Almaz Heavy Feeder 360 40-160g
Mikado Fishfinder Feeder 397 do 160g
oczywiscie fundusze tez maja znaczenie trython kosztuje 85zl lecz jesli przez 100zl mialbym poziniej zalowac to tez mija sie celem.
Nie ukrywam ze zalerzy mi jak na najszybszej pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie łowię feederem, ale jeżeli chcesz pilnie coś się dowiedzieć, na temat feederów które wymieniasz, to wpisuj w wyszukiwarkę po kolei nazwy tych wędek, dopisując słowo forum albo opinie. Może być jedno i drugie. Jeżeli na innych forach są wzmianki o tych wędziskach, to jakiś pogląd na ich temat sobie wyrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja polecam jeszcze Ultraviolet z MIkado. Sama mam Twin feedera i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Praca, wyrzut, czułość nawet przy najmniejszym braniu. Chodzi mi dokładnie o tego feedera  . Jest trochę droższy, ale na pewno nie będziesz żałował wyboru. Już sam fakt pozostawania tyle lat na rynku Ultravioletu mówi samo za siebie :)

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...