Skocz do zawartości

Zawody podlodowe na Zegrzu


JKarp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"W minioną niedzielę około godziny 14, kwiat naszego polskiego wędkarstwa zakończył zawody podlodowe na Zalewie Zegrzyńskim. Wszystkie złowione trofea trafiły z powrotem do naturalnego środowiska. Brawo WĘDKARZE! Wyraźnie widać, że idzie ku lepszemu..."

Zdjęcie i opis pochodzi z FB z profili Wędkarska Korba.

JKarp

28577829_149456105726168_1289630455987258080_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezmyślność ludzka jest porażająca. Organizator (klub, koło?) powinien otrzymać dożywotni zakaz organizowania jakichkolwiek zawodów, karę finansową, oraz obowiązek zarybienia łowiska adekwatnymi gatunkami ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sobie marudzić i narzekać że ZG to że okreg taki i owaki ale z tego kompletnie nic nie wynika i nie wyniknie!!
Jeśli kilka kół zasilimy odpowiedzialną kadrą to i okrąg da się wymienić i w dalszej perspektywie ZG.

ZA SYTUACJE ODPOWIADAMY MY TAK MY SAMI I NIKT ZA NAS TEGO NIE UZDROWI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wartburg napisał:

ZA SYTUACJE ODPOWIADAMY MY TAK MY SAMI I NIKT ZA NAS TEGO NIE UZDROWI

Za to odpowiada koło z Radzymina, które miało w tym miejscu zawody. To nie Twoja ani moja wina, że ktoś jest tępakiem pozbawionym rozumu. 

Jeśli zależałoby to ode mnie to prezes i zarząd koła w trybie karnym do usunięcia. I podanie do sądu za nie wiem np znęcanie się nad zwierzętami albo jakaś mądra głowa by poszukała paragraf za co. Do tego dwudziestokrotna nawiązka za rzecz PZW. 

JKarp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, JKarp napisał:

Za to odpowiada koło z Radzymina, które miało w tym miejscu zawody. To nie Twoja ani moja wina, że ktoś jest tępakiem pozbawionym rozumu. 

 

JKarp

 

PZW to MY i takie władze mamy jakie wybraliśmy albo jakie pozwoliliśmy wybrać mając to w d***e.
Jeśli oczekujesz że ktoś coś powinien to sory, kto ma ich ukarać kolesie od niejasnych interesow czy podobni im kretyni?

Jeśli chcesz coś zmienić idź działać w swoim kole a ja w swoim innej drogi na wyeliminowanie tej czy innych patologi NIE MA, a droga ta jest długa stroma kręta i wyboista, bradzo prawdopodobne jest że dajmy na to ty czy ja zaczniemy dziać a stara klika już tak zamiesza że skończymy z zarzutami karno skarbowymi za wałą którego nie zrobiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to nie tak...

Jak jestem właścicielem mieszkania w spółdzielni i należę do tej spółdzielni a ktoś z zarządu lub inny spółdzielca to moja wina ?

Owszem mamy takie władze jak wybraliśmy ale ja akurat nie wybierałem tego prezesa ani zarządu. To nie komuna że mamy odpowiedzialność zbiorową. Ktoś był odpowiedzialny, ktoś był sędzią, w końcu "zawodnicy" nie powinni dopuścić do takiego marnotrawstwa. 

Ja oczekuję, że ta sprawa nie zostanie zamieciona pod dywan a winni zostaną ukarani. I nie będzie to kara sądu PZW a kara wymierzona przez sąd państwowy.

Działam, działam :)

JKarp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest odpowiedzialność zbiorowa tylko nie odpowiedzialność zbiorowa,
Oczekujesz niech ktoś...... może jakieś pełzające plenum sie tym zajmie.....
Statystyczny "Kowalski" tak właśnie się zachowuje.  sory ale ujadać potrafi 80% internetu i statystyczna większość podobnie jak TY czy ja ma to w DUPIE więc mamy to co mamy na wielu polach.
Jedyną receptą na ten syf czy to w PZW czy spółdzielni mieszkaniowej czy w samorządzie lokalnym jest DZIAŁANIE w myśl zasady nie podoba się to zrób lepiej.
Mając kadry doświadczone w takim PZW czy spółdzielni i samorządzie lokalnym z czasem i polityka miałaby szanse na drobną poprawę. /Wind nie strzelaj/


Doprecyzuje nie czepiam się tylko przedstawiam jak w mojej skromnej opinii wygląda to zjawisko.

EDIT
Ukarać I CO DALEJ tych dekli nie ma kim zastąpić w najlepszym przypadku wobec braku zainteresowania członków koła "wybory- swój ze swoim między sobą" wygra jakiś cwaniaczek/złodziejaszek.....
Potrzebne są świeże  odpowiedzialne kadry i ufo ich nie przywiezie dlatego pisze że winni jesteśmy temu wszyscy przez własną bierność!!

 

Edytowane przez Wartburg
Rozwinięcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Wartburg napisał:

Ukarać I CO DALEJ tych dekli nie ma kim zastąpić w najlepszym przypadku wobec braku zainteresowania członków koła "wybory- swój ze swoim między sobą" wygra jakiś cwaniaczek/złodziejaszek.....
Potrzebne są świeże  odpowiedzialne kadry i ufo ich nie przywiezie dlatego pisze że winni jesteśmy temu wszyscy przez własną bierność!!

 

 I to jest najtrafniejsza diagnoza obecnego stanu w strukturach PZW. Wiedzą o tym wszyscy. Zwolennicy starego układu, wcale nie zabierają głosu w dyskusjach na forach, gdyż są pewni swej nietykalności. Internetowi "reformatorzy", nie są w stanie dotrzeć do szerokich "wędkarskich mas", żeby coś zmienić. I taki swoisty stan równowagi, status quo, będzie trwał jeszcze długie dziesięciolecia. A statystyczny przedstawiciel milczącej większości wędkarzy, nie zawraca sobie głowy zebraniami, wyborami, statutami. Opłaca tzw. kartę i chce mieć "święty spokój" nad wodą, żeby nie musiał się kryć po krzakach w razie kontroli. Tylko tyle. 

PS. Wartburgu, pierwsze zdanie cytowanego tekstu, jest jednak zbyt daleko idącym uogólnieniem. Sam znam kilku działaczy, szczerze oddanych wędkarstwu i wędkarzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ozet napisał:

  /----/ pierwsze zdanie cytowanego tekstu, jest jednak zbyt daleko idącym uogólnieniem. Sam znam kilku działaczy, szczerze oddanych wędkarstwu i wędkarzom.

Oczywiście lubię czasem dodać kontrastu, tych sensownych których jest całkiem sporo /a może nawet statystyczna większość/  po prostu  nie widać bo robią swoje dobrze, ale obecna tu i tam patologia jest mocno ukorzeniona niestety..... obwód ochronny ustanowić i se na siatę zaciągnąć na zimowisku.... itd itp....

Edytowane przez Wartburg
błąd stylistyczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...