Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze wędziska


gryszaetoja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Stałem się szczęśliwym posiadaczem kołowrotka Robinson Dakota Fd406 i muszę teraz dobrać do niego jakiś kij. Zamierzam łowić na wodach stojących, z brzegu lub z pomostu, z nastawieniem na szczupaka. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć na kij to +/- 200 zł. Myślałem o Jaxon Grey Stream 2,65m, cw 5-23g lub 8-30g. Czy moglibyście pomóc mi w wyborze i ewentualnie zaproponować jakieś inne modele? 

Chodzi mi po głowie jeszcze Robinson Cityliner Pike Spin 255cm 9-30g, cena ok 250 zł, ale chyba wyższa jakość wykonania niż w/w Jaxon. Ktoś miał może styczność z tym kijem? 

Pozdrawiam, Grzegorz. 

Edytowane przez gryszaetoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CityLinery to nowe kije, na rynek weszły w tym roku. Zbyt wielu opinii jeszcze nie ma. Tego modelu akurat nie mam ale miałem okazję pomachać nim na sucho na Rybomanii w Warszawie. Wygląda na prawdę bardzo fajnie. Lekki i poręczny. Potrzebowałem czegoś delikatniejszego i zdecydowałem się na Trout do 18g.

DSC_0455.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2019 o 13:03, gryszaetoja napisał:

(…) Chodzi mi po głowie jeszcze Robinson Cityliner Pike Spin 255cm 9-30g, cena ok 250 zł, ale chyba wyższa jakość wykonania niż w/w Jaxon. (…)

Nie stawiałbym takiej tezy, a już na pewno nie jest to pewnik. Jeśli możesz wydać 250.- zł, to polecam Okuma Black Rock 245 5-25g

Link wyłącznie poglądowy, sklepu nie polecam.

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...