Skocz do zawartości

Opinie o wędce


Monia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie. 

Potrzebuję Waszej opinii na temat zakupu wędki ponieważ jestem zieloną w tym temacie A pragnę zrobić prezent swojemu facetowi:)

Poszukalam trochę w sieci i znalazłam coś takiego

DAIWA NINJA X Feeder 360 do 50 - 150 g New 2019

Co myślicie?

Zaznaczam,że w naszej okolicy jest sporo jezior i dwie duże rzeki ,więc musi być uniwersalna

Napiszcie proszę czy to dobry wybór, a jeżeli macie inne propozycje to jestem bardzo ciekawa

Pozdrawiam Monia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Moniko. Byłoby miło gdybyś zaczęła od tematu Przywitaj się.

Odnośnie Twojego pytania, nie ma wędzisk uniwersalnych. Wybrałaś wędzisko Feeder, a czy jesteś pewna, że Twój Partner łowi właśnie tą metodą? Może wolałby spinnig, albo tyczkę?

Moim zdaniem lepsza byłby jakiś bon prezentowy do sklepu wędkarskiego, żeby mógł sobie wybrać to co Mu pasuje.:)

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź i jednocześnie przepraszam za brak przywitania:)

Jestem pewna co do rodzaju wędki ponieważ z reguły łowi na tzw.grunt, spinniguje okazjonalnie.

Wolałabym kupić sama żeby go zaskoczyć, gdyż nie spodziewa się tego za żadne skarby 

Chodzi mi o opinię na jej temat lub może jakieś sugestie że strony fachowców czyli Was 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Monia napisał:

(...) spinniguje okazjonalnie. (...)

To może właśnie przyzwoity zestaw spinningowy? Zależy jaką "kasą" dysponujesz, mogę podpowiedzieć.

Odnośnie innych metod nie wypowiadam się, bo wyłącznie spinninguję.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Monia napisał:

Dodam tylko że mówił coś  o wędce w kilku częściach, nie rozkładanej ani w dwóch 

Marudzę Wiem:( 

Monika, najlepszym prezentem dla swojego kochania, będzie koperta z pieniędzmi, wzięcie męża za rękę (przysłowiowe) i pójście z nim do sklepu, by sam sobie wybrał co tylko zechce i w swoim ulubionym sklepie. Nic mu większej przyjemności nie zrobi (mowa jest o zakupach wędkarskich :) ). Przynajmniej sam sobie wybierze wg własnych potrzeb.

Witaj na portalu! ;)

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alexspin napisał:

Dla wędkarza nie ma nic bardziej fascynującego (oprócz wędkowania) jak wałęsanie się po sklepie i dobieranie wymarzonego sprzętu... :D:brawa:

A jeszcze w towarzystwie własnej małżonki? A jeszcze widok zadowolonej miny, ta radość i duma - to i dla małżonki niezapomniane przeżycie. Że o dozgonnej wdzięczności nie wspomnę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskocz Go zapraszając na wycieczkę na zakupy, tylko jak będziesz Go wyciągała, nie mów z góry, że do wędkarskiego, na pewno będzie bardziej zaskoczony, niż potencjalnie, nie daj Boże, nie trafionym prezentem ;)

Ps

Wędka jest jak grzebień, bardzo osobisty sprzęt i nie każdemu pasuje taki sam, mnie do czesania wystarcza frotowa ściereczka, a Jarek musi jeszcze używać grzebienia...:P:D

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minutes ago, Monia said:

No ale wiecie..chciałam go zaskoczyć 

Gdyby moja Żona zabrała mnie do sklepu wędkarskiego i powiedziała żebym wybierał to potrzebna by była reanimacja ;) Większego prezentu nie mogła by mi zrobić. Aż mnie ciarki przeszły z zazdrości.

Pomyśl sobie że mąż kupuje Ci pomadke albo cień do powiek ;) Trafi ze wszystkim czego potrzebujesz?

51 minutes ago, Alexspin said:

Wędka jest jak grzebień, bardzo osobisty sprzęt i nie każdemu pasuje taki sam, mnie do czesania wystarcza frotowa ściereczka, a Jarek musi jeszcze używać grzebienia...:P:D

Świetne porównanie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde..sama już nie wiem

Może zapytam po prostu jaką chce i tyle.

W bardzo kobiecy sposób:)

 

Ale tak poza tym.

Myślicie że mój wybór to lipa?

Długo szukałam i dlatego ciekawa jestem opinii waszej 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alexspin napisał:

mnie do czesania wystarcza frotowa ściereczka, a Jarek musi jeszcze używać grzebienia...:P:D

Jarek z grzebieniem nie widział się od wielu lat, a jak myje twarz, to aż na karczychu kończy, nie trafiając wciąż na włosy. Niech żyją łysi! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Monia napisał:

Kurde..sama już nie wiem

Może zapytam po prostu jaką chce i tyle.

W bardzo kobiecy sposób:)

No i doradzaj tu kobiecie, albo się uprze przy swoim, albo wszystko popsuje... :(

2 godziny temu, Jotes napisał:

Jarek z grzebieniem nie widział się od wielu lat, a jak myje twarz, to aż na karczychu kończy, nie trafiając wciąż na włosy. Niech żyją łysi! :P

Już dobrze, powinienem napisać - od czasu, do czasu... ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...