Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Co sądzicie czy jest to kołowrotek warty swojej ceny i czy nadaje się na średnio-ciężki spining szczupakowy ? Czy dobrze komponował by się z wędką Dragon Black Rock II (7-30g , 275cm)

 

 

 

Link do kołowrotka -

DRAGON FISHMAKER II FD1100I

Edytowane przez hege
edycja linka
Napisano

Wedkarski.com to dobry sklep, nie spotkałem się z negatywnymi opiniami. 

Poczytaj również.

 

Napisano (edytowane)

Dzięki to kupie u Wędkarski.com mam już ostatnie pytanie :rolleyes: tak sądzę czy do tego kołowrotka nada się ta plecionka Dragon Invisible Clear 

(nie do końca rozumiem o co chodzi z doborem plecionek są różne kolory ta akurat jest przezroczysta czy kolor ma znaczenie wiem że grubość i wytrzymałość trzeba dopasować do tego jaką rybę się łowi czy trzeba zwracać uwagę na coś jeszcze)

 

Edytowane przez wind
edycja linku
Napisano

Tak, to dobra plecionka. Ta przezroczystość jest rochę złudna, podobno plecionka uzyskuje ją dopiero po zanurzeniu w wodzie, dla mnie to trochę enigmatyczne, ale plecionka jest polecana przez wielu użytkowników.

Grubość dopasowuje się głównie do zestawu wędzisko+kołowrotek. Na ten zestaw połowisz szczupaki, bolenie, powiedzmy, że również sandacze, okonie będą tylko przypadkowym przyłowem i módl się, żeby nie przyczepił się sum, bo to grozi dewastacją zestawu. Nie przesadź z grubością, do tego zestawu w zupełności wystarczy 0,12.

Sklep godny polecenia, kupuję w nim od czterech lat i jeszcze się nie zawiodłem.

Napisano
1 godzinę temu, Adam.K napisał:

czy kolor wo gule ma znaczenie 

W ogóle...

Jak będzie zakwit wody, to plecionka zrobi się zielona - prawda? Spoko! Plecionki są w różnych kolorach, a mimo to ryby się łowi. 

Napisano

Łowię na zielone plecionki, moja Pani na żółte i jakoś nie dostrzegłem różnicy w braniach. Jeśli rybom nie przeszkadza metalowy (srebrzysty, brązowy lub czarny) przypon, to również nie ma znaczenia kolor plecionki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...