Jump to content
Emila

Formowanie przynęty z ciasta

Recommended Posts

Zaczynam przygodę ze spinningiem. Moje sztuczne przynęty okazały się mało skuteczne podczas ostatniego połowu. Zobaczyłam, że dwóch panów wyciagnelo już kilka pstrągow . Poszłam zobaczyć-lowili na 2 złączone ze sobą ciasta. To nie były kulki tylko uformowane, płaskie tak jakby trójkąty, które obracaly się podczas zwijania. Próbowałam to odtworzyć,ale nie potrafię. Czy takie formowanie ma swoją nazwę? Można gdzieś znaleźć film instruktażowy? 

22 minuty temu, Emila napisał:

dwóch panów wyciagnelo już kilka pstrągow . [...]-lowili na 2 złączone ze sobą ciasta. To nie były kulki tylko uformowane, płaskie tak jakby trójkąty, które obracaly się podczas zwijania. Czy takie formowanie ma swoją nazwę?

Za fachowca od pstrągów nie mam prawa się uważać, ale wg miałaś do czynienia z KŁUSOLAMI. Poczytaj RAPR... :unsure:

Na pewno nie klusownicy : D To był prywatny staw ze swoim regulaminem. Nie można na nim na przykład mieć przynęt z kotwicą. Pastę można było kupić na miejscu. Chciałabym się tylko dowiedzieć jak tworzyć takie przynęty :) Większość przynęty była zrobiona z takiej jak w załączniku. Z dołu miała ładnie zrobiony pasek z takiej samej, ale żółtej pasty. 

classic_1250503.jpg

Edited by Emila

46 minut temu, Emila napisał:

To był prywatny staw ze swoim regulaminem.

A to inna bajka.